Komplexné vyšetrenie spermiogramu za polovičnú cenu - Gyncare - Centrum pre asistovanú reprodukciu
späťspäť na Blog

Komplexné vyšetrenie spermiogramu za polovičnú cenu

31. 05. 2017

Pokúšate sa o bábätko, ale stále sa vám s partnerom nedarí? Šanca mladého a plodného páru na otehotnenie pri nechránenom pohlavnom styku počas jedného mesiaca je iba 17 %. Ak máte viac ako 35 rokov, toto percento je ešte nižšie.

 

Kde hľadať problém?

Pri márnych pokusoch o otehotnenie je dôležité mať na pamäti, že na počatie bábätka ste potrební dvaja. A rovnako môže byť príčina neúspechu ako na strane ženy tak aj muža. Je prirodzenejšie, keď nad týmto problémom premýšľate spoločne. Vzájomná psychická podpora vám pomôže prekonať obdobia neúspechu.

Príčin neplodnosti je hneď niekoľko. Hormonálne poruchy, genetická výbava, ale aj imunologické faktory. To sú možnosti, ktoré nám hneď nenapadnú. Najčastejšie sa však príčiny neplodnosti týkajú reprodukčných orgánov a spermií.

 

Komplexné vyšetrenie spermiogramu za polovicu

Aby sme vám pomohli zistiť príčinu neúspešných pokusov o bábätko, znížili sme pre vás ceny za doplnkové a funkčné testy spermií na polovicu. Ide o vyšetrenia nad rámec rozšíreného vyšetrenia spermiogramu. Na vyšetrenie môžete prísť ktorýkoľvek pracovný deň, do 11:00, bez objednania!

 

Viac o vyšetreniach:

Funkčné testy spermií

  • Trial wash test: 25€  12,50€
  • Vyšetrenie protilátok proti spermiám v ejakuláte: 50€ 25 €
  • Test integrity DNA spermií – HALOSPERM: 100€ 50€
  • Oxisperm: 40€ 20€
  • Vital Test: 30€ 15€
  • SpermPack – komplexné vyšetrenie spermiogramu (koncentrácia, pohyblivosť, morfológia spermií, protilátky proti spermiám, test integrity DNA spermií, Oxisperm, Vital Test): 180€ 90 €


V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.