Vyšetrenie spermiogramu bez objednania

Približne 50 % párom, ktoré majú problém s otehotnením sa potvrdia zhoršené parametre spermiogramu. Príďte si k nám vyšetriť spermiogram – jednoduché vyšetrenie, ktoré Vám môže veľa povedať.

Na vyšetrenie spermiogramu nie je potrebné sa objednávať. Môžete sa dostaviť každý pracovný deň medzi 7:30 a 13:00 hod. Vyšetrenie je vhodné realizovať po 3-5 dňovej pohlavnej abstinencii. Optimálny je odber ejakulátu priamo na našom pracovisku, ak chcete priniesť ejakulát z domu, dohodnite si podmienky odberu a transportu na našom telefónnom čísle 0800 300 000.

Ak ste v poslednom období prekonali horúčkovité ochorenie, prípadne ste užívali antibiotiká, je lepšie vyšetrenie odložiť, aby neboli výsledky ovplyvnené týmito faktormi.

 

 

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.