Súťaže - Gyncare - Centrum pre asistovanú reprodukciu

Súťaže

V Gyncare vieme, že páry, ktoré sa snažia o dieťatko, si prechádzajú zložitým obdobím. A preto si zaslúžia oddych, počas ktorého načerpajú nové sily. V letných mesiacoch máme pre vás pripravené špeciálne prekvapenie – súťaž o pobyt Hoteli Lomnica.

Do súťaže sa môže zapojiť každý pár, ktorý podstúpi u nás v Gyncare liečbu v čase trvania súťaže.

Až tri páry sa môžu tešiť na víkendový pobyt v exkluzívnom Hoteli Lomnica.
Víťazné páry čaká nezabudnuteľný pobyt v podmanivej atmosfére Tatranskej Lomnice. V cene pobytu je zahrnutý pobyt na dve noci pre dve osoby s raňajkami, neobmedzený vstup do wellness a neobmedzený vstup do Galérie Lomnica.

Ako sa zapojiť do súťaže?

1. Vyplňte prihlasovací formulár, ktorý nájdete na našej recepcii a vhoďte ho do žrebovacej urny s logom Gyncare v termíne od 28.5. do 31.8.2018.
2. Žrebovanie sa uskutoční začiatkom septembra, výsledky uverejníme na FB a výhercov budeme kontaktovať telefonicky alebo emailom.

 

 

 

 

 

 

 

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.