späťspäť na Blog

Zázraky sa dejú

08. 12. 2017

Avšak často si vyžadujú veľa trpezlivosti a odvahy. V Gyncare sa dennodenne stretávame so ženami, ktoré túžia po bábätku. Každá z nich má svoj príbeh, ale spája ich pokora a vďačnosť za zázrak, ktorý do ich života priniesol toľko radosti.

Prečítajte si ich osobné svedectvá.

 

Slávka z Prešova, 39 rokov

Tiež sa pripájam s veľkou vďakou za môjho prvorodeného syna Matúša, ktorého som donosila aspoň do 29. týždňa, nakoľko som prekonala tri spontánne potraty. Pre druhé dieťatko sme si išli znova k pánovi doktorovi po štyroch rokoch. Aj sa zadarilo, ale znova som potratila 😢 a potom som prirodzene otehotnela  a narodil sa nám uz donosený druhý syn. A možno vďaka príprave na druhé tehotenstvo sa nám zadarilo prirodzene, teda ďakujeme aj za neho  Veľká vďaka.

Dáša z Levoče, 32 rokov

„Vďaka vám mám dve „Hermančatká“, jeden má 3 roky a druhý 5 mesiacov. Veľké ĎAKUJEM celému tímu Gyncare.”

Mirka z Prešova, 37 rokov

„Vďaka vám máme krásne vymodlené  trojročné dievčatko. Ešte raz veľké „vďaka” celému tímu. Ste skvelí.”

Renáta zo Sabinova, 39 rokov

Aj nám sa splnil sen po dlhých pätnástich rokoch vďaka Doc. MUDr. Toporcerovej a máme doma 4,5- ročnú slečnu. Veľký obdiv a nekonečná vďaka patrí pani doktorke.”

 

Ak aj vy túžite po dieťatku, ale nedarí sa vám prirodzene otehotnieť, dohodnite si bezplatnú konzultáciu telefonicky, e-mailom alebo vyplnením kontaktného formuláru: http://gyncare.sk/kontakt/V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.