späťspäť na Blog

Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare usporiadalo odborné semináre na tému „Neplodnosť, stále aktuálnejšia téma“

02. 04. 2019

O možnostiach liečby neplodnosti sa v marci diskutovalo na sérii odborných prednášok. Pre gynekológov a zdravotné sestry ich zorganizovalo Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare až v štyroch mestách východného Slovenska.

V Bardejove, Michalovciach, Poprade a Rožňave obvodným gynekológom a zdravotným sestrám priblížili tému liečby neplodnosti, ktorá je v dnešnom čase stále aktuálnejšia, lekári z Gyncare. Odborným garantom podujatia bola pani doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA, ktorá si svojím prístupom k pacientkam a úspešnosťou liečby získala mnohé šťastné páry. Vo svojej prednáške s názvom Neplodnosť, stále aktuálnejšia téma poukázala na dôležitosť diagnostiky a liečby neplodnosti už v ambulancii prvého kontaktu.

Naši odborníci vysvetľovali, do akej miery vek vplýva na plodnosť a oboznámili publikom o tom, ako sú vybavené embryologické laboratóriá Gyncare, aby poskytli čo najlepšiu pomoc v liečbe neplodnosti.

Hosťom seminára bol prof. MUDr. Róbert Dankovčík, PhD., MPH, ktorý predstavil spôsoby vyšetrenia neplodnosti ultrazvukom. Nemenej dôležitou bola aj téma mužskej neplodnosti, ktorá má v súčasnej dobe rastúci trend.

Odborné semináre sú ideálnou príležitosťou stretnúť sa s kolegami z klinických odborov, odovzdať im skúsenosti a vypočuť si ich názory či otázky. Zároveň je to pre nich možnosť ďalšieho vzdelávania a získavania kreditov.

Chcete vedieť viac? Pozrite si reportáž v nasledujúcom videu.[contact-form-7 404 "Not Found"]

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.

Zvoľte mesto
Gyncare KOŠICEGyncare NITRA