Blog

Predstavujeme novú pomôcku – Cesta k dieťaťu

Sme veľmi radi, že Vám môžeme predstaviť našu webovú aplikáciuCesta k dieťaťu“, ktorá by Vám mala pomôcť rozhodnúť sa, kedy a ako je treba problém neúspešnej snahy o otehotnenie začať riešiť. Keďže si uvedomujeme, že táto téma je veľmi intímna, a niekedy môže byť ťažké o tom začať rozprávať a vôbec si pripustiť, že nejaký problém máme, snažili sme sa pripraviť jednoduchý graf, ktorý Vám na základe Vášho veku a doby neúspešnej snahy o bábätko napovie, aké základné vyšetrenia je už potrebné absolvovať, a kedy už nemá zmysel čakať a je treba vyhľadať pomoc odborníka.

Problém neplodnosti je veľmi špecifický. Tým, že do hry vstupujú vždy dvaja partneri, pričom nejaký problém môže byť na strane ktoréhokoľvek z nich, možných kombinácií diagnostiky a liečby je veľmi veľa. Žiaden webový sprievodca Vám nemôže dať úplné informácie a rady pre ten Váš špecifický prípad. Už len z toho dôvodu, že možností kombinácií problémov a možností riešenia je nespočetné množstvo. Na to sú práve vysoko špecializovaní odborníci v centrách reprodukčnej medicíny, ktorí na ten Váš špecifický problém musia nájsť správne riešenie. Skôr sme Vám chceli pomôcť zorientovať sa v biológii ľudskej reprodukcie  a v postupnosti základných vyšetrení pri neplodnosti.

Tiež sme chceli upriamiť pozornosť na to, že pre každú vekovú kategóriu partnerov môže byť optimálny postup aj pri rovnakých vstupných parametroch vyšetrení a rovnakej dobe snahy o bábätko rôzny, pričom najrozhodujúcejším faktorom je vek ženy. Dúfame, že Vám táto aplikácia pomôže a privedie Vás k správnemu rozhodnutiu a ceste, na konci ktorej budete mať doma zdravé dieťa.

 

Doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD.

Gynekologička, odborný garant

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Objednať konzultáciu +421 800 300 000 +421 800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo

Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome