Blog

Pripravili sme pre vás ďalší online webinár – máj 2020

Webinár bol UKONČENÝ. Ďakujeme za vašu účasť a pre tých, ktorí nás nestihli sledovať máme k dispozícií video záznam na našom FB profile alebo na youtube.

 

Stačí sa vopred zaregistrovať na REGISTRÁCIA  a potom byť v čase konania webinára pripojený prostredníctvom notebooku, tabletu, mobilu alebo môžete sledovať prenos naživo na našom FACEBOOKU.

Preto sa prihláste sledovať webinár z pohodlia vášho domova už 20. mája 2020 o 17.00 hod.

Ak sa vám nedarí dlhšie otehotnieť, odporúčame vám pozrieť si náš webinár. Dozviete sa, kedy by ste mali začať uvažovať o návšteve centra pre asistovanú reprodukciu a ako sa na ňu pripraviť. Povieme vám ako prebieha úvodná diagnostika neplodnosti u ženy a tiež u muža. Niektorým párom stačí ozaj minimálna pomoc na ceste k otehotneniu, pri iných je liečba zdĺhavejšia a náročnejšia. Ku každému pristupujeme individuálne a vynakladáme maximálne úsilie na dosiahnutie želaného výsledku. Dozviete sa to na našom webinári a ešte oveľa viac. Tešíme sa aj na vaše otázky.


Prehliadače, podporujúce technológiu audio-videa sú Google Chrome, Opera, Safari, Mozilla Firefox alebo Edge. Odporúčame zvoliť prehliadač Google Chrome, pretože je najpokročilejší a zabezpečí vám bezproblémové pripojenie na webinár.

 

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Objednať konzultáciu +421 800 300 000 +421 800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo

Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome