späťspäť na Blog

Slovenkou roka je naša doc. MUDr. Silvia Toporcerová

07. 06. 2018

Sme hrdí na to, že práve naša kolegyňa sa zaradila k Slovenkám, ktoré si zaslúžia výnimočnú pozornosť. V májovom vydaní medinfa sme vám ju v pútavom rozhovore predstavili ako kandidátku na Slovenku roka. Máme radosť, že vyhrala.     

Mená víťaziek v jednotlivých kategóriách prestížnej ankety Slovenka roka vyhlásili počas slávnostného galavečera v pondelok 4. júna 2018 v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave.

Úspešné Slovenky boli nominované v ôsmich kategóriách: Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelávanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita. O víťazkách rozhodovala verejnosť formou SMS, online hlasovania a kupónov z časopisu Slovenka.

Pripomeňme si, že Doc. MUDr. Silvia Toporcerová bola nominovaná v kategórii zdravotníctvo. V Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare v Košiciach pôsobí ako odborná zástupkyňa a vedúca lekárka. Reprodukčnej medicíne sa venuje už vyše 16 rokov a počas svojej praxe pomohla na svet mnohým deťom.

Pani docentka vo svojom príhovore po slávnostnom vyhlásení nezabudla ani na svojich kolegov: „…Ďakujem všetkým kolegom, pretože asistovaná reprodukcia je tímová práca a bez nich by som tu nebola ani ja. Ďakujem rodine, známym. Špeciálne sa chcem poďakovať všetkým svojim šéfom – bývalým i súčasným, pretože človek môže byť akokoľvek šikovný, mať akékoľvek vzdelanie, ciele, idey. Ak nemá podporu vedenia, ktoré ho posúva ďalej a dáva mu možnosti, tak ďaleko nedôjde….“ Docentka na záver zdôraznila, že aj všetky ženy, ktoré vynaložia obrovské úsilie často na pokraji svojich síl na ceste za vlastným bábätkom, sú podľa jej slov Slovenkami roka.

V mene celej spoločnosti jej srdečne gratulujeme!

   Ak si chcete dohodnúť bezplatnú konzultáciu alebo máte na nás otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára.

  Zvoľte mesto
  Gyncare KOŠICEGyncare NITRA  Informácie o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.

   Ak si chcete dohodnúť bezplatnú konzultáciu alebo máte na nás otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára.

   Zvoľte mesto
   Gyncare KOŠICEGyncare NITRA   Informácie o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.

   X

   Oslávte s nami 20. narodeniny

   V rámci našich osláv sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku platnú po celý rok 2021.

   Chcem vedieť viac