späťspäť na Blog

Špeciálna narodeninová akcia pre pacientov

13. 01. 2021

Gyncare nezabúda na svojich verných klientov, preto sme sa rozhodli pri príležitosti 20. narodenín pripraviť pre vás výhodnú ponuku – v rámci druhého IVF cyklu absolvovaného v centrách Gyncare dostanú páry Timelapse kontinuálny monitoring embryí ZDARMA. Akcia platí počas celého roka 2021.

Pozrite si v cenníku: Kontinuálny monitoring embryí „Timelapse systém“ pri 2. cykle absolvovanom v našom centre ZDARMA

Ak máte záujem o konzultáciu a chcete si dohodnúť termín, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás.

 

MÁM ZÁUJEM O KONZULTÁCIU

 

Prečítajte si aj zaujímavosti z 20-ročnej úspešnej existencie Gyncare – GYNCARE oslavuje svoje 20. narodeniny V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.

Zvoľte mesto
Gyncare KOŠICEGyncare NITRA

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.

Zvoľte mesto
Gyncare KOŠICEGyncare NITRA
X

Oslávte s nami 20. narodeniny

V rámci našich osláv sme pre vás pripravili skvelú akciu platnú po celý rok 2021.

Chcem vedieť viac