Úspešné príbehy

Šťastná mama Nika Karch

Až po návšteve centra v Nitre sme zistili, že potrebujeme pomoc. Podarilo sa to hneď na prvýkrát. Navštíviť centrum a vydať sa cestou IVF bolo najlepšie rozhodnutie. Želám všetkým párom takýto nádherný, rozprávkový koniec.

S manželom sme sa neúspešne pokúšali o bábätko a až po návšteve centra v Nitre sme zistili, že tomu potrebujeme dopomôcť. Podarilo sa to hneď na prvýkrát. Obrovská vďaka centru, od začiatku sme sa tam cítili príjemne, chválime výborný prístup z odbornej aj ľudskej stránky. Navštíviť centrum a vydať sa cestou IVF bolo naše najlepšie rozhodnutie v živote. Dnes nám robia radosť naše krásne zdravé dvojičky Timotejko a Tamarka a my nemôžeme byť šťastnejší. Navždy ostaneme vďační centru Gyncaru. Želám všetkým párom takýto nádherný, rozprávkový koniec.

Za 20 godina pomogli smo hiljadama parova da ostvare svoj san o detetu.

Zakažite termin konsultacije a mi ćemo i Vama pomoći.

Biće nam zadovoljstvo da Vam poželimo dobrodošlicu u prostorije našeg Gyncare centra za asistiranu reprodukciju u Nitri ili Košicama

KONTAKTNI FORMULAR 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 KONTAKTNI FORMULAR
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie