Výsledky liečby

Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare je jednou z najmodernejších kliník na Slovensku. Za 15 rokov nášho fungovania sme vykonali viac ako 4-tisíc IVF zákrokov, po ktorých sa narodilo 1 500 detí.

Sme tu už <br />
od roku 2001
Sme tu už
od roku 2001
Viac ako 4.000<br />
IVF zákrokov
Viac ako 4.000
IVF zákrokov
Viac ako 1.500<<br />
narodených detí
Viac ako 1.500<
narodených detí

Podľa údajov z roku 2014 sme na klinike začali 444 cyklov IVF na základe partnerského darcovstva. Z nich sa vyvinulo 215 klinických tehotenstiev, z ktorých sa narodilo 139 detí. Úspech sme teda zaznamenali v takmer tretine prípadov, konkrétne v 31 percentách prípadov.

Gyncare - Centrum pre asistovanú reprodukciu

Naše výsledky držia krok s európskym štandardom, ktorého úroveň sa za posledné dve desaťročia výrazne zvýšila. Pomoc reprodukčnej medicíny pri dosiahnutí tehotnosti si vyžaduje podľa štatistík čím ďalej, tým viac párov. Vďaka výskumu, ktorý v tejto oblasti stále prebieha, sú naše metódy stále úspešnejšie.


Európa v číslach

Podľa údajov agentúry ESHRE (European Society of Human Reproduction and Embryology), ktorá sumarizuje dáta z oblasti asistovanej reprodukcie vo viac ako 30 krajinách (medzi skúmanými krajinami Slovensko nebolo zahrnuté), existovalo v Európe v roku 2005 viac ako 920 centier reprodukčnej medicíny, ktoré celkovo zrealizovali takmer 420 tisíc cyklov. Do roku 2012 sa počet kliník zvýšil o 170 (čiastočne kvôli nárastu počtu sledovaných krajín), pričom množstvo výkonov (cyklov) vzrástlo až o 53 percent na 639 782. K ešte vyššiemu nárastu došlo v uvedenom období v počte narodených detí, a to o 100 percent, keď sa v roku 2012 prostredníctvom metód asistovanej reprodukcie narodilo 144 351 detí.

Gyncare - Centrum pre asistovanú reprodukciu


ISO certifikát

ISO certifikát Gyncare PDF

 


Príďte sa porozprávať

Príďte sa porozprávať

Dohodnite si s našimi lekármi nezáväznú konzultáciu. Je úplne zdarma a sami sa môžete rozhodnúť, či využijete naše služby.

Objednať sa
[contact-form-7 404 "Not Found"]

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.

Zvoľte mesto
Gyncare KOŠICEGyncare NITRA