Kryoembryotransfer darovaného embrya (darovaný oocyt + darovaná spermia), garancia 1 geneticky vyšetrenej blastocysty

IVF cyklus s prenosom geneticky vyšetreného darovaného embrya do dutiny meternice príjemkyne. V cene cyklu je rozpis prípravy a sledovanie rastu sliznice v maternici u príjemkyne, transfer jednej expandovanej blastocysty z vajíčka darkyne a spermie darcu zmrazenej v štádiu expandovanej blastocysty do dutiny maternice po následnom rozmrazení v optimálnom čase pre príjemkyňu. V prípade cyklu s darovaným embryom nie je možný výber darcov na základe fenotypových vlastností a požiadaviek pacientov. Transferovaná blastocysta je geneticky vyšetrená a má normálny karyotyp, čím je výrazne zvýšená šanca na jej uhniezdenie v maternici a optimálny priebeh tehotnosti.

Za 20 godina pomogli smo hiljadama parova da ostvare svoj san o detetu.

Zakažite termin konsultacije a mi ćemo i Vama pomoći.

Biće nam zadovoljstvo da Vam poželimo dobrodošlicu u prostorije našeg Gyncare centra za asistiranu reprodukciju u Nitri ili Košicama

KONTAKTNI FORMULAR 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 KONTAKTNI FORMULAR
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie