O nás

Daniela Kozárová

Coordonatoare FIV - Nitra

Niekedy sa v živote stane, že stojíte na križovatke rozhodnutí, rozmýšľate kadiaľ vedie ten správny smer. Pohrávate sa s predstavou o budúcnosti, splnení si sna….. Mňa takáto križovatka priviedla pred tromi rokmi do Gyncare.  Želela som si prácu, ktorá má význam a zmysel. Prácu, ktorá ma obohatí novými poznatkami a hlbokými stretnutiami. Prácu, ktorá je výzvou a odmenou zároveň. Práca s ľuďmi mi vždy prinášala pocit radosti a naplnenia. Vnímam, že množstvo párov dnes stojí na križovatke, kedy pri plánovaní rodiny hľadajú správny smer a pomocnú ruku. Sprevádzať páry, ktoré sa s dôverou vydajú na cestu k vytúženému dieťatku práve v Gyncare je pre mňa česť, vždy tak trochu výzva, ale hlavne obrovská radosť.  Radosť a vďačnosť. Keď sa dívam na fotku v prílohe e-mailu a vidím taký krásny výsledok práce nášho kolektívu, ktorého som s hrdosťou súčasťou….

În mai bine de două decenii am ajutat mii de cupluri să-și îndeplnească visul de a deveni părinți. Vă putem ajuta și pe voi.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Vă așteptăm cu drag la centrele de reproducere umană asistată GYNCARE din Nitra sau Košice.

Formular de contact 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Formular de contact
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie