O nás

Ak sa vám nedarí otehotnieť prirodzene, ste na správnej adrese.
V Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare riešime všetky problémy našich pacientov citlivo a komplexne.

Pomôžeme vám prekonať často fyzicky aj emočne náročné obdobie a poskytneme vám nielen efektívnu liečbu, ale aj psychickú podporu.

Prečo si nás vybrať?

Máme k dispozícii najmodernejšie prístroje, laboratóriá či vybavenie a pracujeme so špičkovými odborníkmi s ľudským prístupom. Prostredia oboch našich kliník v Košiciach a v Nitre sú útulné a intímne. Snažíme sa vychádzať v ústrety všetkým vašim požiadavkám na súkromie.

1.dôvod

Vďaka nám prišlo
na svet viac ako 7 000 detí.

2.dôvod

Vykonali sme viac ako
9 000 kompletných IVF cyklov a
22 500 embryotransferov.

3.dôvod

Máme 2 centrá,
v Košiciach a v Nitre.

4.dôvod

V diagnostike a liečbe neplodnosti máme viac ako 20 ročné skúsenosti.

Náš tím

Okrem gynekológov v centre nájdete aj odborníkov z oblasti genetiky, reprodukčnej imunológie, psychológie, sexuológie a andrológie. Spravíme všetko preto, aby sme identifikovali problém a vyriešili ho. Kvalita poskytovaných služieb nášho centra bola pozitívne ohodnotená aj odborníkmi a od akademického roku 2016/2017 sa Gyncare stal výučbovou základňou UPJŠ LF v Košiciach.

Stovky šťastných párov hovoria za všetko

Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare vzniklo v roku 2001. Máme za sebou stovky šťastných párov, ktorým sme pomohli splniť si svoj sen o dieťati.

"Až po návšteve centra v Nitre sme zistili, že potrebujeme pomoc. Podarilo sa to hneď na prvýkrát. Navštíviť centrum a vydať sa cestou IVF bolo najlepšie rozhodnutie. Želám všetkým párom takýto nádherný, rozprávkový koniec..."

Celý príbeh
Šťastná mama Nika Karch

„O dieťatko sme sa usilovali dlhých 10 rokov. Keby mi niekto predtým povedal, že sa to podarí na prvý pokus, už dávno by som klopkala na dvere Gyncare. Dnes máme doma krásneho chlapčeka Henricha ...“

Celý príbeh
Heňko, Ľubka a tatik Henrich
Gyncare_Medirex_group_laboratoria

Patríme do MEDIREX GROUP

K diagnostike a liečbe neplodnosti pristupujeme komplexne, preto je pre nás dôležitá spolupráca so silnými partnermi. Laboratóriá MEDIREX GROUP sú na Slovensku špičkou v oblasti laboratórnej diagnostiky.

Vďaka komplexnosti a širokej palete vyšetrení vo všetkých odvetviach laboratórnej diagnostiky od reprodukčnej imunológie, lekárskej genetiky, biochémie, hematológie, ale aj cytológie a biopsie, ktorými MEDIREX GROUP disponuje, vieme priniesť do diagnostiky a liečby reprodukčného zdravia párov vysoký štandard vedúci k úspešnej liečbe našich klientov.

 

Naše Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare je výhradným partnerom IVF kliniky GÉN DIAGNOSZTIKA v Budapešti.

Klientkam poskytujeme najmodernejšie postupy liečby a najefektívnejšie nástroje a metódy na dosiahnutie vytúženého tehotenstva.

V prípade záujmu kontaktujte koordinátorku IVF csaladtervezes@gendiagnosztika.hu

Viac informácií nájdete na stránke partnerstvo s Gén Diagnosztika 

 

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie