O nás

MUDr. Michal Michna

Medic ginecolog

Reprodukčná medicína ho nadchla už počas štúdia na 3. lekárskej fakulte Karlovej univerzity v Prahe. Na fakulte pôsobil ako lektor pre výuku histológie a embryológie.

Asistovaná reprodukcia je pre mňa  fascinujúca pre jej výrazný vedecký pokrok, ktorý dosiahla počas poslednej dekády a možnosť, že na Slovensku vieme poskytnúť párom starostlivosť na súčasnej špičkovej medicínskej úrovni.“

Po ukončení štúdia v Prahe v roku 2013, nastúpil na Gynekologicko-pôrodnícku kliniku Nemocnice AGEL Košice-Šaca kde pôsobí do súčasnosti na skrátený úväzok. V roku 2018 absolvoval špecializačnú skúšku v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Voľný čas rád trávi na lyžiarskych svahoch alebo spoznávaním nových krajín.

În mai bine de două decenii am ajutat mii de cupluri să-și îndeplnească visul de a deveni părinți. Vă putem ajuta și pe voi.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Vă așteptăm cu drag la centrele de reproducere umană asistată GYNCARE din Nitra sau Košice.

Formular de contact 0800 300 0000800 300 000 Formular de contact
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie