O nás

MUDr. Michal Michna

Medic ginecolog, Košice

Reprodukčná medicína ho nadchla už počas štúdia na 3. lekárskej fakulte Karlovej univerzity v Prahe. Na fakulte pôsobil ako lektor pre výuku histológie a embryológie.

Asistovaná reprodukcia je pre mňa  fascinujúca pre jej výrazný vedecký pokrok, ktorý dosiahla počas poslednej dekády a možnosť, že na Slovensku vieme poskytnúť párom starostlivosť na súčasnej špičkovej medicínskej úrovni.“

Po ukončení štúdia v Prahe v roku 2013, nastúpil na Gynekologicko-pôrodnícku kliniku Nemocnice AGEL Košice-Šaca kde pôsobí do súčasnosti na skrátený úväzok. V roku 2018 absolvoval špecializačnú skúšku v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Voľný čas rád trávi na lyžiarskych svahoch alebo spoznávaním nových krajín.

În mai bine de două decenii am ajutat mii de cupluri să-și îndeplnească visul de a deveni părinți. Vă putem ajuta și pe voi.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Vă așteptăm cu drag la centrele de reproducere umană asistată GYNCARE din Nitra sau Košice.

Formular de contact 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Formular de contact
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie