O nás

MUDr. Robert Vetrák, MPH

Direktor executiv

Doktor Vetrák pôsobí ako lekár a medicínsky manažér viac než 40 rokov. Po ukončení LF UK pracoval na 1. Detskej klinike DFNsP v Bratislave a neskôr na Rádiologickom oddelení DFNsP. Absolvoval študijné pobyty v Nemecku na Rádiologickej klinike v Norimbergu a v Bambergu.

Po získaní titulu MPH (Master of Public Health na štúdiu pod záštitou WHO) sa špecializoval na vyšší zdravotnícky manažment. Ten pretavil do praxe najskôr ako zástupca riaditeľa a neskôr ako riaditeľ DFNsP v Bratislave. Pod jeho vedením vznikali v nových priestoroch DFNsP na Kramároch v r. 1991 detské špecializované pracoviská, ako Detská onkologická klinika, ktorá tento rok oslávila 30 rokov existencie, Detské kardiocentrum a ďalšie, ako napr. Detské DIA centrum.

Je zakladateľom rôznych neziskových organizácií, ako napr. Nadácia na záchranu života či Nadácia detskej onkológie. Pôsobí ako prednášateľ v oblasti riadenia neštátneho zdravotníckeho zariadenia. Získal niekoľko ocenení – medzi najvýznamnejšie patrí zlatá medaila SLS PROPTER MERITA, strieborná medaila LF UK. 9 rokov pôsobil v Nemocnici Malacky ako medicínsky manažér, v súčasnosti vykonáva funkciu výkonného riaditeľa nášho centra reprodukčnej medicíny Gyncare.

În mai bine de două decenii am ajutat mii de cupluri să-și îndeplnească visul de a deveni părinți. Vă putem ajuta și pe voi.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Vă așteptăm cu drag la centrele de reproducere umană asistată GYNCARE din Nitra sau Košice.

Formular de contact 0800 300 0000800 300 000 Formular de contact
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie