O nás

Daniela Kozárová

IVF koordinator - Nitra

Niekedy sa v živote stane, že stojíte na križovatke rozhodnutí, rozmýšľate kadiaľ vedie ten správny smer. Pohrávate sa s predstavou o budúcnosti, splnení si sna….. Mňa takáto križovatka priviedla pred tromi rokmi do Gyncare.  Želela som si prácu, ktorá má význam a zmysel. Prácu, ktorá ma obohatí novými poznatkami a hlbokými stretnutiami. Prácu, ktorá je výzvou a odmenou zároveň. Práca s ľuďmi mi vždy prinášala pocit radosti a naplnenia. Vnímam, že množstvo párov dnes stojí na križovatke, kedy pri plánovaní rodiny hľadajú správny smer a pomocnú ruku. Sprevádzať páry, ktoré sa s dôverou vydajú na cestu k vytúženému dieťatku práve v Gyncare je pre mňa česť, vždy tak trochu výzva, ale hlavne obrovská radosť.  Radosť a vďačnosť. Keď sa dívam na fotku v prílohe e-mailu a vidím taký krásny výsledok práce nášho kolektívu, ktorého som s hrdosťou súčasťou….

Za 20 godina pomogli smo hiljadama parova da ostvare svoj san o detetu.

Zakažite termin konsultacije a mi ćemo i Vama pomoći.

Biće nam zadovoljstvo da Vam poželimo dobrodošlicu u prostorije našeg Gyncare centra za asistiranu reprodukciju u Nitri ili Košicama

KONTAKTNI FORMULAR 0800 300 0000800 300 000 KONTAKTNI FORMULAR
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie