O nás

MUDr. Michal Michna

Specijalista ginekologije

Reprodukčná medicína ho nadchla už počas štúdia na 3. lekárskej fakulte Karlovej univerzity v Prahe. Na fakulte pôsobil ako lektor pre výuku histológie a embryológie.

Asistovaná reprodukcia je pre mňa  fascinujúca pre jej výrazný vedecký pokrok, ktorý dosiahla počas poslednej dekády a možnosť, že na Slovensku vieme poskytnúť párom starostlivosť na súčasnej špičkovej medicínskej úrovni.“

Po ukončení štúdia v Prahe v roku 2013, nastúpil na Gynekologicko-pôrodnícku kliniku Nemocnice AGEL Košice-Šaca kde pôsobí do súčasnosti na skrátený úväzok. V roku 2018 absolvoval špecializačnú skúšku v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Voľný čas rád trávi na lyžiarskych svahoch alebo spoznávaním nových krajín.

Za 20 godina pomogli smo hiljadama parova da ostvare svoj san o detetu.

Zakažite termin konsultacije a mi ćemo i Vama pomoći.

Biće nam zadovoljstvo da Vam poželimo dobrodošlicu u prostorije našeg Gyncare centra za asistiranu reprodukciju u Nitri ili Košicama

KONTAKTNI FORMULAR 0800 300 0000800 300 000 KONTAKTNI FORMULAR
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie