O nás

MUDr. Michal Michna

Specijalista ginekologije, Košice

Reprodukčná medicína ho nadchla už počas štúdia na 3. lekárskej fakulte Karlovej univerzity v Prahe. Na fakulte pôsobil ako lektor pre výuku histológie a embryológie.

Asistovaná reprodukcia je pre mňa  fascinujúca pre jej výrazný vedecký pokrok, ktorý dosiahla počas poslednej dekády a možnosť, že na Slovensku vieme poskytnúť párom starostlivosť na súčasnej špičkovej medicínskej úrovni.“

Po ukončení štúdia v Prahe v roku 2013, nastúpil na Gynekologicko-pôrodnícku kliniku Nemocnice AGEL Košice-Šaca kde pôsobí do súčasnosti na skrátený úväzok. V roku 2018 absolvoval špecializačnú skúšku v odbore gynekológia a pôrodníctvo. Voľný čas rád trávi na lyžiarskych svahoch alebo spoznávaním nových krajín.

Za 20 godina pomogli smo hiljadama parova da ostvare svoj san o detetu.

Zakažite termin konsultacije a mi ćemo i Vama pomoći.

Biće nam zadovoljstvo da Vam poželimo dobrodošlicu u prostorije našeg Gyncare centra za asistiranu reprodukciju u Nitri ili Košicama

KONTAKTNI FORMULAR 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 KONTAKTNI FORMULAR
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie