O nás

MUDr. Robert Vetrák, MPH

Dyrektor Zarządzający

Doktor Vetrák pôsobí ako lekár a medicínsky manažér viac než 40 rokov. Po ukončení LF UK pracoval na 1. Detskej klinike DFNsP v Bratislave a neskôr na Rádiologickom oddelení DFNsP. Absolvoval študijné pobyty v Nemecku na Rádiologickej klinike v Norimbergu a v Bambergu.

Po získaní titulu MPH (Master of Public Health na štúdiu pod záštitou WHO) sa špecializoval na vyšší zdravotnícky manažment. Ten pretavil do praxe najskôr ako zástupca riaditeľa a neskôr ako riaditeľ DFNsP v Bratislave. Pod jeho vedením vznikali v nových priestoroch DFNsP na Kramároch v r. 1991 detské špecializované pracoviská, ako Detská onkologická klinika, ktorá tento rok oslávila 30 rokov existencie, Detské kardiocentrum a ďalšie, ako napr. Detské DIA centrum.

Je zakladateľom rôznych neziskových organizácií, ako napr. Nadácia na záchranu života či Nadácia detskej onkológie. Pôsobí ako prednášateľ v oblasti riadenia neštátneho zdravotníckeho zariadenia. Získal niekoľko ocenení – medzi najvýznamnejšie patrí zlatá medaila SLS PROPTER MERITA, strieborná medaila LF UK. 9 rokov pôsobil v Nemocnici Malacky ako medicínsky manažér, v súčasnosti vykonáva funkciu výkonného riaditeľa nášho centra reprodukčnej medicíny Gyncare.

W okresie 20 lat pomogliśmy tysiącom par spełnić swój sen o dziecku.

Zamów sobie konsultację, a pomożemy też i Tobie.

Chętnie powitamy Państwa w naszym Centrum Reprodukcji Wspomaganej Gyncare w Nitrze, Koszycach

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie