O nás

doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA

medicínska riaditeľka, gynekologička – reprodukčný špecialista

Docentka Toporcerová je uznávanou osobnosťou na poli slovenskej asistovanej reprodukcie. V Gyncare pôsobí ako medicínska riaditeľka a odborná garantka. Reprodukčnej medicíne sa venuje už viac ako 20 rokov.

Po skončení vysokej školy nastúpila na II. gynekologicko-pôrodnícku kliniku LF UPJŠ v Košiciach, kde bolo prvé centrum asistovanej reprodukcie na Slovensku, ktoré od roku 2007 aj niekoľko rokov viedla. 

  • 2003 – absolvovala základnú atestáciu z gynekológie a pôrodníctva. 
  • 2005 – obhájila titul PhD. z oblasti asistovanej reprodukcie.
  • 2007 – absolvovala špecializačnú atestáciu z gynekológie a pôrodníctva. 
  • 2011 – získala na LF UPJŠ v Košiciach titul docent po obhájení práce Úloha luteinizačného hormónu v cykloch in vitro fertilizácie. 
  • 2012 – absolvovala subšpecializačnú skúšku z odboru reprodukčná medicína na Inštitúte pre postgraduálne vzdelávanie v zdravotníctve v Prahe. 

Aj v súčasnosti je zapojená do výskumných projektov LF UPJŠ a Gyncare. V rámci nich sa venuje predovšetkým témam spojeným s reprodukčnou medicínou – neinvazívnej selekcii zdravého embrya, modifikácii sliznice maternice s cieľom jej najlepšej pripravenosti na uhniezdenie embrya a možnostiam zvyšovania úspešnosti umelého oplodnenia. 

Je podpredsedníčkou výboru Spoločnosti asistovanej reprodukcie pri SGPS a členkou ESHRE. 

Publikovala viacero odborných monografií, vysokoškolských skrípt,  učebníc a odborných vedeckých článkov. Je spoluautorkou dvoch patentových prihlášok. 

Vo voľnom čase sa venuje predovšetkým svojim dvom deťom. Medzi jej záľuby patria cestovanie a spoznávanie nových kultúr.

„V rámci riešenia neplodnosti metódami asistovanej reprodukcie vám nemôžeme garantovať zázraky, vždy sme obmedzení biológiou, ktorá má svoje hranice. Môžeme vám však sľúbiť, že sa vždy maximálne snažíme, aby sme vás priviedli k tomu, čo je vaším najväčším snom – k vytúženej kompletnej rodine.“

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie