Blog

5 párov je po Dni otvorených dverí bližšie k naplneniu svojho sna!

V tomto roku prvý Deň otvorených dverí je úspešne za nami. 27. marca 2017 sme u nás privítali päť párov, ktorým aj napriek snahe zatiaľ nebolo dopriate stať sa rodičmi. Túžba po bábätku ich priviedla až k nám a my sa tešíme, že sa na nás s dôverou obrátili.

Kto by nebol zvedavý, ako to na takej klinike pre asistovanú reprodukciu vyzerá, a čo sa tu vlastne deje? IVF koordinátorka MVDr. Miroslava Popelková previedla našich návštevníkov od recepcie, konzultačnej miestnosti, cez gynekologickú ambulanciu, až po zákrokovú miestnosť a izby pre pacientky. Naši odborníci boli pripravení vysvetliť im, čo sa v jednotlivých miestnostiach odohráva.

No keďže tento deň bol najmä o nich samých a o ich problémoch s otehotnením, gynekológovia MUDr. Silvia Toporcerová a MUDr. Miroslav Herman s nimi otvorene o týchto veciach hovorili. Dnes už naše páry vedia všetko, čo by o asistovanej reprodukcii vedieť mali. Okrem možností a priebehu liečby, nahliadli aj do sveta faktov a mýtov o asistovanej reprodukcii, a všetky nejasnosti im naši odborníci ochotne vysvetlili. Vďaka tomu sa už môžu rozhodnúť, ktorá alternatíva je pre nich tá pravá, a ktorá im pomôže splniť si sen o bábätku.

Deň otvorených dverí v Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare tu bude pre páry, ktorým sa nedarí otehotnieť, každé tri mesiace. Chcete k nám prísť aj vy? Prihláste sa pomocou registračného formulára na našej stránke www.gyncare.sk.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie