Blog

5 párov je po Dni otvorených dverí bližšie k naplneniu svojho sna!

V tomto roku prvý Deň otvorených dverí je úspešne za nami. 27. marca 2017 sme u nás privítali päť párov, ktorým aj napriek snahe zatiaľ nebolo dopriate stať sa rodičmi. Túžba po bábätku ich priviedla až k nám a my sa tešíme, že sa na nás s dôverou obrátili.

Kto by nebol zvedavý, ako to na takej klinike pre asistovanú reprodukciu vyzerá, a čo sa tu vlastne deje? IVF koordinátorka MVDr. Miroslava Popelková previedla našich návštevníkov od recepcie, konzultačnej miestnosti, cez gynekologickú ambulanciu, až po zákrokovú miestnosť a izby pre pacientky. Naši odborníci boli pripravení vysvetliť im, čo sa v jednotlivých miestnostiach odohráva.

No keďže tento deň bol najmä o nich samých a o ich problémoch s otehotnením, gynekológovia MUDr. Silvia Toporcerová a MUDr. Miroslav Herman s nimi otvorene o týchto veciach hovorili. Dnes už naše páry vedia všetko, čo by o asistovanej reprodukcii vedieť mali. Okrem možností a priebehu liečby, nahliadli aj do sveta faktov a mýtov o asistovanej reprodukcii, a všetky nejasnosti im naši odborníci ochotne vysvetlili. Vďaka tomu sa už môžu rozhodnúť, ktorá alternatíva je pre nich tá pravá, a ktorá im pomôže splniť si sen o bábätku.

Deň otvorených dverí v Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare tu bude pre páry, ktorým sa nedarí otehotnieť, každé tri mesiace. Chcete k nám prísť aj vy? Prihláste sa pomocou registračného formulára na našej stránke www.gyncare.sk.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie