Služby a ceny

Dlhoročné skúsenosti našich odborníkov v kombinácii s modernými technológiami nám umožňujú dosahovať čo najlepšie výsledky. Každý pár je jedinečný a taká je aj diagnostika či riešenie problému. Na úspešnú cestu k vytúženému dieťatku preto neexistuje univerzálny návod. Všetky procesy sú nastavené individuálne tak, aby reflektovali na vaše potreby.
dohodnúť si termín

Ste v dobrých rukách

V Gyncare vám vieme zaručiť, že vám naši odborníci trpezlivo a podrobne vysvetlia, čo jednotlivé zákroky znamenajú a ako finančne náročná bude liečba.

Diagnostika neplodnosti

Objavenie príčiny neplodnosti je spravidla prvým krokom k jej vyriešeniu. V Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare preto venujeme komplexnej diagnostike mimoriadnu pozornosť.

Liečba neplodnosti

U nás v Gyncare používame najmodernejšie postupy liečby a tie najefektívnejšie nástroje a metódy na dosiahnutie vytúženého tehotenstva. Ku každému páru pristupujeme individuálne.

Mrazenie buniek

Sofistikované metódy kryokonzervácie vajíčok, spermií a embryí ponúkajú možnosť ich bezpečného uskladnenia pre budúce použitie. Odobraté pohlavné bunky totiž nestarnú.

Jednodňová chirurgia

V našich centrách vykonávame v rámci jednodňovej chirurgie aj nenáročné chirurgické zákroky, ktoré výrazne skracujú dĺžku rekonvalescencie a umožňujú pacientkam skorý návrat do bežného života.

Genetika

Genetické vyšetrenie oboch partnerov je v niektorých prípadoch nevyhnutné. Umožní rozpoznať príčinu poruchy plodnosti a znížiť riziká v tehotenstve.

Reprodukčná imunológia

Využite možnosť konzultácie. Spolupracujeme s uznávanými imunológmi, ktorí sú k dispozícii pre našich pacientov. Akákoľvek nesprávna funkcia vášho imunitného systému môže byť problémom na ceste za vaším vytúženým dieťaťom.

Ambulantné výkony

Základná gynekologická starostlivosť je nevyhnutnou súčasťou reprodukčného zdravia ženy. V našich centrách ju poskytujeme v rozsahu gynekologickej a prenatálnej diagnostiky a liečby s dôrazom na bezpečnosť a komfort pre pacientky.

Andrológia

Mužský faktor neplodnosti. Neschopnosť otehotnieť zďaleka nie je záležitosťou iba ženy, týka sa páru. Neplodnosť na strane mužov sa dnes považuje za rovnako dôležitý dôvod neplodnosti ako ženský faktor.

Darovanie vajíčok/spermií

Darovaním svojich pohlavných buniek môžete pomôcť párom, ktoré by inak nemohli mať vlastné dieťa. Zároveň sa dozviete viac o svojom reprodukčnom zdraví absolvovaním rôznych testov.

Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare sa snaží o čo najväčšiu ústretovosť voči našim klientom. Vieme, že vás zaujíma, koľko bude celá liečba stáť a na aké náklady by ste sa mali pripraviť.

Kedy hradí liečbu zdravotná poisťovňa?

platba-na-splatky-2

Skutočné príbehy plné emócií

Je dôležité veriť na zázrak. Prečítajte si príbehy, ktoré sú plné emócií, vytrvalosti a nádeje. Mnohým párom postačí len krôčik k naplneniu sna, iné čaká trochu kľukatejšia cesta. Viaceré nám však píšete: „Nikdy sa netreba vzdávať.

Skúsenosti párov, ktoré vyhľadali odbornú pomoc v našich centrách si môžete prečítať v sekcii Blog/príbehy alebo nás sledujte na FB alebo instagrame

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie