Blog

COVID-19 informácie

Dovoľujeme si vás informovať, že vzhľadom na zhoršujúcu sa pandemickú situáciu, od pondelka, 22. 11. 2021 v našich centrách pracujeme v režime OTP. Voľný vstup majú očkovaní pacienti a pacienti do 180 dní po prekonaní ochorenia COVID-19. Neočkovaných pacientov žiadame aby sa pri vstupe do centier preukázali negatívnym testom. Akceptujeme platnosť PT-PCR testu maximálne 72 hodín od odberu, alebo antigénového testu 48 hodín od odberu.

Rovnako by sme chceli požiadať pacientky aby minimalizovali počet sprevádzajúcich osôb počas návštevy. Prítomnosť partnera sa vyžaduje iba počas vyšetrenia ejakulátu – spermiogram.

Vieme, aká dôležitá je prítomnosť a podpora partnera v tomto období neľahkých rozhodnutí za vytúženým tehotenstvom. Riziko nákazy je však veľké. Našou povinnosťou je prijať všetky opatrenia na vašu ochranu, aby sme vám neznížili šance na otehotnenie, ak by sa tehotenstvo skomplikovalo covidom.

Ďakujeme za pochopenie

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie