Blog

Deň otvorených dverí pre páry

Snažíte sa s partnerom počať dieťatko, ale zatiaľ sa vám nedarí? Uvažujete nad návštevou centra pre asistovanú reprodukciu, ale nie ste definitívne rozhodnutí, či je to pre vás tá správna možnosť? Chcete sa nezáväzne porozprávať s odborníkmi a položiť im pár otázok bez akýchkoľvek poplatkov a záväzkov? Prípadne by ste radi stretli páry, ktoré riešia podobnú životnú situáciu, a podelili sa s nimi o skúsenosti?

Ak ste aspoň na jednu z otázok odpovedali áno, dovoľte, aby sme vás a vášho partnera pozvali na Deň otvorených dverí v Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare. Okrem príjemnej a intímnej diskusie v obmedzenom množstve účastníkov sa spoločne s našimi odborníkmi pozriete do „zákulisia“ centra pre asistovanú reprodukciu a dostanete tak možnosť rozhodnúť sa, aj na základe všetkých informácií od odborníka na asistovanú reprodukciu, čo je pre vás tá najvhodnejšia alternatíva pomoci pri počatí dieťatka.

Kedy a Kde?

Kde: Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare, Magnezitárska 2, Košice

Kedy: utorok 27. 3. 2017 o 14.00 hod.

Spôsob registrácie: Registrácia na tento termín je ukončená

Ďakujeme za Váš záujem zúčastniť sa DOD v Gyncare, ale kapacita na 27.3. je už bohužiaľ naplnená. O najbližšom DOD budeme opäť informovať na facebooku. V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte na 0800 300 000.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie