Blog

Gyncare, správna adresa, kde pomáhajú v zrodení nového života

Trápi vás neplodnosť? V Košiciach existuje miesto, kde bezdetným párom svitá nádej na počatie dieťatka. Vyše 16-ročné skúsenosti, profesionálny tím a príjemné prostredie navodzujúce pocit domova poskytuje Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare v Košiciach.

Obdobie, kedy sa potencionálni rodičia usilujú o vlastného potomka, je veľkou skúškou odvahy i vytrvalosti. Stovkám párov pomohlo Gyncare počas svojej bohatej histórie v túžbe po vlastnom dieťatku.

V súčasnosti sa páry začínajú zaoberať myšlienkou o dieťati po tridsiatke, pričom tento vek môže, ale aj nemusí, byť jednou z prekážok pri počatí. So stúpajúcim vekom sa najmä u žien sa znižuje šanca na prirodzené a bezproblémové otehotnenie.

Šanca, že mladý a plodný pár počne dieťa pri nechránenom pohlavnom styku počas jedného mesiaca, je iba 17 percent a po 35. roku sa ďalej znižuje.

Ku každému páru osobitý prístup

V Gyncare poskytujú na jednom mieste komplexné služby, ku každému klientovi pristupujú osobitne, takpovediac ušijú na mieru liečbu podľa diagnózy a individuálnych potrieb.

Odborný personál zložený z profesionálov z celého regiónu ochotne odpovie na všetky otázky, vysvetlí podrobne všetky postupy, aká je pravdepodobnosť a priebeh liečby.

Okrem gynekológov poskytnú konzultácie aj externí špecialisti na andrológiu, genetiku či reprodukčnú imunológiu. „Uvedomujeme si, že každý pár je osobitý a vyžaduje si odlišný prístup. Naším cieľom je preto poskytnúť klientom čo najkomplexnejšie služby, ktoré prispôsobujeme na mieru každému páru,“ hovorí riaditeľ Gyncare.

Útulne a intímne

Garanciou je ľudský prístup personálu tak, aby klienti nevnímali lekárske prostredie a necítili sa ako v nemocnici. Centrum je vybavené najmodernejšími prístrojmi, laboratóriami a vybavením na európskej úrovni.

Hovoriť o neplodnosti je pre pár zvyčajne veľmi citlivá záležitosť. V Gyncare kladú dôraz na útulné a intímne prostredie a zaručuje požiadavky na súkromie. Odborníci pomôžu v prekonávaní fyzicky i emočne náročného obdobia, klienti tak dostanú nielen efektívnu liečbu, ale tiež psychickú podporu.

Profesionáli na európskej úrovni

Skúsený gynekológ MUDr. Miroslav Herman zúročuje v Gyncare svoju viac ako 26 – ročnú prax. Stál pri začiatkoch reprodukčnej medicíny na Slovensku a zrode prvého súkromného centra asistovanej reprodukcie v Košiciach. Za posledných 15 rokov má za sebou viac ako 4 000 IVF (in vitro fertilizácia, teda oplodnenie v skúmavke) cyklov, po ktorých sa narodilo viac ako 1 500 detí.

Svoje bohaté poznatky zúročuje v profesionálnom tíme gynekologička Gyncare doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD. Odborníčka vysvetľuje, že prírodu niekedy stačí len mierne postrčiť.  „Takmer každý problém spojený s neplodnosťou má riešenie, ak ho správne diagnostikujeme. Ďalším predpokladom je individuálny prístup a dobrá spolupráca s ambulantným gynekológom, ktorý sa o ženu stará.“

Deň otvorených dverí

Uvažovať o vyšetrení na reprodukčnej klinike by mali začať páry, ktoré sa neúspešne snažia o otehotnenie viac ako 12 mesiacov. Po 35. roku veku ženy už dokonca po 6 mesiacoch a po 40. roku nie je treba čakať dlhšie ako 2-3 mesiace.

Snažíte sa s partnerom počať dieťatko, ale zatiaľ sa vám nedarí? Alebo sa chcete len nezáväzne a bezplatne porozprávať s odborníkmi? Pozývame  Vás na Deň otvorených dverí v Gyncare na Magnezitárskej ulici 2, Košice v utorok 27. marca 2017 o 14.00. Registrovať sa môžete prostredníctvom formuláru na www.gyncare.sk.

Čítajte viac: http://tlacovespravy.sme.sk/ts/7502/gyncare-spravna-adresa-kde-pomahaju-v-zrodeni-noveho-zivota/

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie