Blog

Pohodlie, profesionalita, empatia. Aj to sú dôvody, prečo si vybrať Gyncare

Výber centra pre asistovanú reprodukciu je dôležitým a pre niektorých až posledným krokom pri hľadaní príčin neplodnosti. Ak si chcete byť istí, že si vyberiete kliniku, ktorá vyhovuje vašim individuálnym potrebám a budete sa cítiť pohodlne už pri prvom vstupe do centra až po liečebný proces, čítajte ďalej.

Problém s počatím je intímna záležitosť oboch partnerov, ktorá si vyžaduje citlivý prístup nielen zo strany okolia, ale aj priamo v centre pre asistovanú reprodukciu. V Gyncare vám vieme ponúknuť pohodlie, profesionálny prístup a empatiu zo strany všetkých zamestnancov. Už pri vstupe vás privítajú milé recepčné, ktoré vás usadia, poradia či akokoľvek usmernia. Počas čakania k ošetrujúcemu lekárovi si chvíle môžete spríjemniť v kútiku slúžiacom na prípravu kávy alebo čaju. Samozrejmosťou je wifi free, parkovanie zdarmabezbariérový prístup.

Vaše súkromie je pre nás prioritou

Zabezpečujeme ochranu súkromia týkajúcu sa vašich zdravotných záznamov, vyšetrení, liečby a konzultácií. Vaše osobné údaje spracúvame v súlade s GDPR a Zákonom o ochrane osobných údajov. Nemusíte sa tak báť, že by sa vaše osobné údaje dostali do nesprávnych rúk. Súčasne pre vás pripravujeme diskrétnu zónu slúžiacu na uhrádzanie poplatkov.

Objednávky vybavujeme hneď

Aby sme predišli časovej kolízii, je potrebné sa na vyšetrenia objednať vopred. Môžete tak urobiť na telefónnom čísle +421 800 300 000 alebo prostredníctvom online objednávkového formulára. Platí aj pre pánov na samostatné vyšetrenie ejakulátu (spermiogram). Dámy môžu spravidla rátať s termínom vyšetrenia či úvodnej konzultácie (pri ktorej je potrebná účasť oboch partnerov) maximálne do dvoch týždňov.  

Pripomíname, že čas objednania na konzultáciu je orientačný, ale robíme všetko preto, aby sme vaše čakanie na recepcii minimalizovali.

Kontaktujte nás aj prostredníctvom záznamníka

V prípade, že sa nám snažíte dovolať počas ordinačných hodín, ale máme obsadené, prosím, nevzdávajte to. Je totiž možné, že práve objednávame pacientku alebo riešime iné zdravotné záležitosti. Ak sa však počas dňa nemôžete dovolať, prosím, zanechajte nám odkaz, ktorý je možné uskutočniť po 15.30 hod. Hneď ako to bude možné, budeme vás spätne kontaktovať a vašu požiadavku spoločne vybavíme. Druhou alternatívou, ako sa s nami skontaktovať, je zaslať nám email, prípadne správu prostredníctvom online objednávkového formulára.

Objednajte sa cez online objednávkový formulár

Online objednávkový formulár nájdete na webovej stránke www.gyncare.sk/kontakt. Vyplňte svoje meno, priezvisko, email a tel. číslo. Následne si zvoľte mesto (Gyncare KOŠICE alebo Gyncare NITRA) a zašlite nám správu. Po odoslaní objednávkového formulára vás v priebehu nasledujúceho pracovného dňa bude kontaktovať naša sestrička, ktorá si s vami dohodne termín návštevy a usmerní vás v ďalšom postupe. O tom, ako prebieha úvodná konzultácia v našom centre a na čo sa treba pripraviť, sa dozviete v článku TU.

Výber lekára je na vás

Poskytujeme vám možnosť podieľať sa na rozhodnutiach týkajúcich sa vašej zdravotnej starostlivosti. To znamená, že v prípade vášho záujmu si môžete vybrať ošetrujúceho lekára spomedzi našich doktorov. Ak ste už o nich počuli, iste máte prehľad. Ak nie, radi vám s výberom pomôžeme.

Sme vám k dispozícii každý pracovný deň, v prípade núdze aj mimo ordinačných hodín

Naše centrum môžete navštíviť každý pracovný deň od 7.30 do 14.30 hod. V čase mimo ordinačných hodín a víkendov je možné v prípade nutnosti zavolať ošetrujúcemu lekárovi, ktorý vás cez telefón usmerní, pomôže či poradí. V prípade akútnych ťažkostí počas liečby IVF nás neváhajte kontaktovať na pohotovostnej linke.

Na vašom názore nám záleží

Je niečo, čo by ste nám chceli odkázať? Napíšte nám svoje podnety, pripomienky či vyjadrenie spokojnosti. Ceníme si každú spätnú väzbu a uvítame akékoľvek návrhy na zlepšenie služieb.

KONTAKT

nitra@gyncare.sk

  kosice@gyncare.sk

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie