Blog

Pripravili sme pre vás ďalší online webinár – jún 2020

Webinár bol UKONČENÝ. Ďakujeme za vašu účasť a pre tých, ktorí nás nestihli sledovať máme k dispozícií video záznam na našom FB profile alebo na youtube.

Stačí sa vopred zaregistrovať na REGISTRÁCIA  a potom byť v čase konania webinára pripojený prostredníctvom notebooku, tabletu, mobilu alebo môžete sledovať prenos naživo na našom FACEBOOKU.

Preto sa prihláste sledovať webinár z pohodlia vášho domova už 23. júna 2020 o 17.00 hod.

In vitro fertilizácia – IVF je jeden z najefektívnejších spôsobov riešenia neplodnosti. Ide o komplexný proces, ktorý so sebou prináša množstvo otázok, na ktoré je lepšie poznať správne odpovede.
Preto vám odporúčame pozrieť si náš webinár. Dozviete sa, čo všetko vás čaká v procese IVF, čo môžete od neho očakávať a ako sa čo najlepšie pripraviť. Pomôže vám správne sa na proces IVF psychicky nastaviť, a to je prvým krokom k jeho úspechu.


Prehliadače, podporujúce technológiu audio-videa sú Google Chrome, Opera, Safari, Mozilla Firefox alebo Edge. Odporúčame zvoliť prehliadač Google Chrome, pretože je najpokročilejší a zabezpečí vám bezproblémové pripojenie na webinár.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome