Blog

Pripravili sme pre vás ďalší online webinár – máj 2020

Webinár bol UKONČENÝ. Ďakujeme za vašu účasť a pre tých, ktorí nás nestihli sledovať máme k dispozícií video záznam na našom FB profile alebo na youtube.

Stačí sa vopred zaregistrovať na REGISTRÁCIA  a potom byť v čase konania webinára pripojený prostredníctvom notebooku, tabletu, mobilu alebo môžete sledovať prenos naživo na našom FACEBOOKU.

Preto sa prihláste sledovať webinár z pohodlia vášho domova už 20. mája 2020 o 17.00 hod.

Ak sa vám nedarí dlhšie otehotnieť, odporúčame vám pozrieť si náš webinár. Dozviete sa, kedy by ste mali začať uvažovať o návšteve centra pre asistovanú reprodukciu a ako sa na ňu pripraviť. Povieme vám ako prebieha úvodná diagnostika neplodnosti u ženy a tiež u muža. Niektorým párom stačí ozaj minimálna pomoc na ceste k otehotneniu, pri iných je liečba zdĺhavejšia a náročnejšia. Ku každému pristupujeme individuálne a vynakladáme maximálne úsilie na dosiahnutie želaného výsledku. Dozviete sa to na našom webinári a ešte oveľa viac. Tešíme sa aj na vaše otázky.


Prehliadače, podporujúce technológiu audio-videa sú Google Chrome, Opera, Safari, Mozilla Firefox alebo Edge. Odporúčame zvoliť prehliadač Google Chrome, pretože je najpokročilejší a zabezpečí vám bezproblémové pripojenie na webinár.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome