Blog

Slávnostne sme otvorili Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare

Odborníkom aj verejnosti sme vo štvrtok 22. septembra 2016 predstavili Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare, ktoré nadväzuje na svoje 15-ročné skúsenosti a zároveň prináša veľa nových služieb. V budove EcoPoint Office Center na Magnezitárskej ulici 2/C v Košiciach, kde centrum sídli, sa zišli lekári, vedci a významné osobnosti spoločenského života, aby spoločne odštartovali ďalšiu éru Gyncare. Súčasťou slávnostného otvorenia bol aj odborný program, v ktorom sa publikum dozvedelo veľa zaujímavostí o reprodukčnej medicíne a čo všetko dokáže Gyncare ponúknuť neplodným párom. Zjavne sme upútali aj médiá, ktoré si k nám prišli pripraviť reportáže z tejto divácky i čitateľsky atraktívnej udalosti. Dovedna 15 televízií, rádií a tlačených médií sprostredkovalo zvukom, obrazom či písmom otvorenie Gyncare. Spoločenský večer bol vyvrcholením celého podujatia, na ktorom pozvaní hostia pokračovali v neformálnych diskusiách.

Čím je centrum výnimočné?

Povedie ho  skúsený zdravotnícky tím, pričom na jedinom mieste budú zabezpečené komplexné služby spojené s diagnostikou a liečbou neplodnosti. Odborníci z viacerých oblastí a najmodernejšie prístrojové vybavenie na úrovni európskych kliník sú zárukou nadštandardného prístupu. Okrem gynekológov budú poskytovať konzultácie aj externí špecialisti na andrológiu, genetiku či reprodukčnú imunológiu. Dôležitú úlohu bude Gyncare zohrávať aj v oblasti vzdelávania medikov Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Stane sa školiacim miestom pre študentov so záujmom o asistovanú reprodukciu, ktorí sa tak dostanú do kontaktu s odborníkmi z praxe a modernými technológiami reprodukčnej medicíny.

Krátku reportáž nájdete na stránke tvkosice.sk.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie