Blog

V centrách Gyncare sme obnovili činnosť

V súčasnosti už poskytujeme celé spektrum služieb. Keďže bezpečnosť pacientov je pre nás prioritou, aj naďalej pracujeme za dodržiavania prísnych protiepidemiologických opatrení. Nosenie ochranných rúšok, rukavíc, sterilizácia priestorov, pravidelné vetranie, zachovanie dostatočného časového odstupu medzi konzultáciami jednotlivých pacientov a ďalšie preventívne kroky, sú pre nás samozrejmosťou.

Každý pacient pred vstupom na pracovisko podpisuje čestné vyhlásenie o neinfekčnosti, nerizikovom domácom prostredí, neprítomnosti prejavov infekcie a negatívnej cestovateľskej anamnéze.

Niektoré druhy zákrokov realizujeme až po testovaní pacientok na COVID-19, prípadne prítomnosť protilátok IgM a IgA proti SARS-CoV2.

Všetky odporúčania vydané sekciou asistovanej reprodukcie SGPS v súvislosti s epidémiou koronavírusu sú pre nás záväzné a pristupujeme k nim s rešpektom.

 

Tím Gyncare

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie