Blog

Webinár – Plodnosť a tehotenstvo vo vyššom veku

Pripravili sme pre vás sériu webinárov na čoraz aktuálnejšie témy o ženskej a mužskej neplodnosti. Počas celého roka sa môžete tešiť na:

  • Zaujímavé témy.
  • Odborných spíkrov.
  • Odpovede na mnohé vaše otázky.

Najbližší webinár:

Plodnosť a tehotenstvo vo vyššom veku

Kedy? utorok, 28. marca 2023 o 18.00 hod.

Jednoduchá online registrácia

Ako je to s plodnosťou vo vyššom veku? Dokedy ešte môžem otehotnieť s vlastnými vajíčkami? Vplýva vôbec vek na plodnosť ženy? Aj vy chcete mať jasno v týchto otázkach? Pozrite si náš ďalší webinár.

Dozviete sa o príčinách zníženej plodnosti súvisiacej s vekom a súčasne o možnostiach ich riešenia. Je dôležité poukázať na to, že odloženie tehotenských plánov do vyššieho veku je spojené nielen so zníženou šancou na spontánne otehotnenie ale aj so zvýšeným rizikom včasnej tehotenskej straty a komplikáciami v gravidite.

Stačí sa vopred zaregistrovať a potom byť v čase konania webinára pripojený prostredníctvom notebooku, tabletu alebo mobilu. Prehliadače, podporujúce technológiu audio-videa sú Google Chrome, Opera, Safari alebo Edge. Odporúčame zvoliť prehliadač Google Chrome, pretože je najpokročilejší a zabezpečí vám bezproblémové pripojenie na webinár.

Počas webinára vám odborník Gyncare zodpovie aj vaše otázky. Tie môžete napísať do četu počas webinára, prípadne nám ich pošlite vopred na webinar@gyncare.sk. Tešiť sa zároveň môžete aj na livestream na FB.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie