Služby a ceny

IVF – natívny cyklus (bez hormonálnej stimulácie)

Pri natívnom IVF cykle neprebieha stimulácia vaječníkov. Ultrazvukovo a hormonálne sa sleduje rast folikulu v prirodzenom cykle ženy a podľa veľkosti folikulu sa načasuje odber vajíčka. Ďalší postup je rovnaký ako pri IVF cykle.

V cene zákroku je sledovanie rastu folikulu v prirodzenom cykle bez hormonálnej stimulácie, načasovanie odberu vajíčka, odber vajíčka bez anestézie pod kontrolou ultrazvuku, vyhľadanie kumulooocytárneho komplexu v získanej tekutine, preinkubácia kumulooocytárneho komplexu, oplodnenie vajíčka metódou klasickej inseminácie (pridanie spermií spracovaných metódou swim-up k vajíčku), očistenie vajíčka, vyhodnotenie oplodnenia, kultivácia embrya do 2 – 3 dní po oplodnení v štandardnom veľkokapacitnom inkubátore a prenos embrya do dutiny maternice pod USG kontrolou na 2. alebo 3. deň po oplodnení.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie