Služby a ceny

IVF – natívny cyklus (bez hormonálnej stimulácie)

Pri natívnom IVF cykle neprebieha stimulácia vaječníkov. Ultrazvukovo a hormonálne sa sleduje rast folikulu v prirodzenom cykle ženy a podľa veľkosti folikulu sa načasuje odber vajíčka. Ďalší postup je rovnaký ako pri IVF cykle.

V cene zákroku je sledovanie rastu folikulu v prirodzenom cykle bez hormonálnej stimulácie, načasovanie odberu vajíčka, odber vajíčka bez anestézie pod kontrolou ultrazvuku, vyhľadanie kumulooocytárneho komplexu v získanej tekutine, preinkubácia kumulooocytárneho komplexu, oplodnenie vajíčka metódou klasickej inseminácie (pridanie spermií spracovaných metódou swim-up k vajíčku), očistenie vajíčka, vyhodnotenie oplodnenia, kultivácia embrya do 2 – 3 dní po oplodnení v štandardnom veľkokapacitnom inkubátore a prenos embrya do dutiny maternice pod USG kontrolou na 2. alebo 3. deň po oplodnení.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie