Úspešné príbehy

Chlapček Henrich

Cesta Ľubomíry trvala dlhých 10 rokov.  Na jej konci je krásny chlapček Henrich.

O dieťatko sme sa usilovali celých dlhých 10 rokov. Lekári nám stále hovorili, že sme obaja v poriadku, že to chce len čas. Slovenské zdravotníctvo. Keď som však jedného dňa skončila v zamestnaní a zrazu bol čas na seba samu, tak som sa opýtala manžela, či to teda neskúsime aspoň raz v Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare v Košiciach. Ono, my sme predtým vraveli, že umelé oplodnenie nepodstúpime, pretože to nechceme nasilu, stojí to veľa síl, trpezlivosti a v neposlednom rade peňazí. Ale poviem vám, ľudia, neodkladajte to a riešte tieto problémy čím skôr. My sme stratili zbytočne kopec času. A verte mi, že to za tú radosť naozaj stojí. 

Tak teda sme si s mužom povedali, že skúsime aspoň jeden cyklus umelého oplodnenia, aby sme si potom nevyčítali, že sme pre naše vytúžené bábätko neurobili všetko možné, čo sa len dá. A tých možností v Gyncare je mnoho. Začali sme tak navštevovať Gyncare v Košiciach, konkrétne vynikajúceho pána doktora Hermana. Pracuje v tejto oblasti už mnoho rokov a je to odborník na špičkovej úrovni. A, mimochodom, má veľmi dobrý zmysel pre humor. 

Prešli sme si základnými vyšetreniami, ja som absolvovala menší operatívny zákrok, podstúpila hormonálnu liečbu a hor sa na umelé oplodnenie. Keby mi niekto predtým povedal, že sa to podarí na prvý pokus, už dávno by som klopkala na recepcii Gyncare. 

Dnes máme doma vďaka pánovi doktorovi Hermanovi a celému tímu centra krásneho 3-mesačného chlapčeka Henricha. Z celého srdca vám ďakujeme a prajeme, aby každý jeden pár, ktorý vás navštívi, mal takúto pozitívnu skúsenosť s vašim centrom ako my. 

S pozdravom Heňko, Ľubka a tatik Henrich🥰👨‍👩‍👦

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie