Úspešné príbehy

Mamička Lenka

Keď sa darí, tak… a Lenke sa podarilo. Prečítajte si príbeh, na konci ktorého je vytúžené dieťatko a druhé na ceste. 

„Keď sa pozriem teraz spätne dozadu, všetko sa to začalo prvou návštevou gynekologickej ambulancie. Po tejto kontrole a v nasledujúcich pár rokoch som musela podstúpiť niekoľko gynekologických operácií a s každou bola šanca o prirodzené otehotnenie v podstate nemožná. 

Keďže túžba bola silnejšia, rozhodli sme sa s manželom navštíviť Centrum asistovanej reprodukcie Gyncare v Košiciach. Nesmierne ďakujeme pani doc. Toporcerovej, ktorá je veľká odborníčka s ľudským prístupom, a mohla som jej plne dôverovať od prvého stretnutia. Tá dôvera je inak veľmi dôležitá. Nastavila nám postup liečby a na moje veľké prekvapenie sme sa približne už po pol roku od prvej návštevy v centre mohli tešiť z pozitívneho testu, z ktorého tu máme dnes 16-mesačného krásneho zdravého chlapčeka. A viete ešte čo? 🙂 Vďaka zamrazenému embryu sa teraz tešíme na ďalšie bábätko, s ktorým som momentálne v 15. týždni tehotenstva. 🙂  Tentoraz to vyzerá na dievčatko. Držte nám palce, aby sme to dotiahli do úspešného konca. Ďakujeme.“

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie