Úspešné príbehy

Mamička Lenka

Keď sa darí, tak… a Lenke sa podarilo. Prečítajte si príbeh, na konci ktorého je vytúžené dieťatko a druhé na ceste. 

„Keď sa pozriem teraz spätne dozadu, všetko sa to začalo prvou návštevou gynekologickej ambulancie. Po tejto kontrole a v nasledujúcich pár rokoch som musela podstúpiť niekoľko gynekologických operácií a s každou bola šanca o prirodzené otehotnenie v podstate nemožná. 

Keďže túžba bola silnejšia, rozhodli sme sa s manželom navštíviť Centrum asistovanej reprodukcie Gyncare v Košiciach. Nesmierne ďakujeme pani doc. Toporcerovej, ktorá je veľká odborníčka s ľudským prístupom, a mohla som jej plne dôverovať od prvého stretnutia. Tá dôvera je inak veľmi dôležitá. Nastavila nám postup liečby a na moje veľké prekvapenie sme sa približne už po pol roku od prvej návštevy v centre mohli tešiť z pozitívneho testu, z ktorého tu máme dnes 16-mesačného krásneho zdravého chlapčeka. A viete ešte čo? 🙂 Vďaka zamrazenému embryu sa teraz tešíme na ďalšie bábätko, s ktorým som momentálne v 15. týždni tehotenstva. 🙂  Tentoraz to vyzerá na dievčatko. Držte nám palce, aby sme to dotiahli do úspešného konca. Ďakujeme.“

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie