Blog

Darujte niekomu šancu mať dieťa

V súčasnosti je v centrách asistovanej reprodukcie veľký počet pacientiek, ktoré majú šancu mať zdravé bábätko len po oplodnení darovanými vajíčkami. Potreba tejto liečby je vyššia ako počet žien, ktoré sú ochotné vajíčka darovať. Chcete pomôcť aj vy? Poradíme vám, ako na to.

Darovať vajíčka môžete medzi 19. a 34. rokom života. Pred samotným odberom je potrebné u nás absolvovať niekoľko vyšetrení, ktoré vám okrem iného prezradia i váš zdravotný stav.

Konzultácie s odborníkmi

Prvým krokom je rozhovor s niektorým z našich odborníkov, s ktorým prekonzultujete všetky vaše prekonané ochorenia, alergie či vážne zdravotné problémy, ktoré sa vyskytli vo vašej rodine. Samozrejmosťou je aj kompletné gynekologické vyšetrenie. Ak by z neho vzišla čo i len malá pochybnosť na genetickú abnormalitu vajíčok, budú nasledovať konzultácie s genetikom, ktorý buď vylúči, alebo potvrdí možný výskyt dedičných vád. Ak všetko dopadne v najlepšom poriadku, nasledujúcim krokom bude príprava na odber vajíčok.

Ako sa pripraviť na odber vajíčok?

Naši odborníci vás na odber dokonale pripravia a vysvetlia vám všetko potrebné. Dvanásť dní pred samotným zákrokom začnete svoje telo pripravovať hormonálnymi injekciami. Odber prebieha v úplnej anestézii, takže sa nemusíte obávať bolesti. Celý zákrok netrvá dlhšie ako 15 minút a priebeh je monitorovaný ultrazvukom.

Darovanie vajíčok vám okrem pocitu, že niekomu pomôžete splniť jeho najväčší sen, prinesie aj informáciu o vašom zdravotnom stave. Navyše vám u nás v Gyncare za darovanie vajíčok ponúkame aj finančné kompenzácie za náklady s tým spojené. Ak máte 19 až 34 rokov a mali by ste záujem darovať niekomu vajíčka, ozvite sa mailom na info@gyncare.sk alebo telefonicky našej IVF koordinátorke na číslo 0908297710. Radi vám poskytneme bližšie informácie.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie