Blog

Gyncare – najdôveryhodnejšia značka roka 2022

Centrum Gyncare získalo významné ocenenie

Značka Gyncare sa stala najdôveryhodnejšou značkou 2022 v kategórii Centrá asistovanej reprodukcie.

Rozhodli o tom respondenti, ktorí majú skúsenosť s centrami asistovanej reprodukcie, v 7. ročníku marketingového programu Dôveryhodné značky 2022 www.doveryhodneznacky.sk.

Víťaznú cenu prevzal výkonný riaditeľ Centra pre asistovanú reprodukciu Gyncare MUDr. Robert Vetrák, MPH., na slávnostnom galavečere v hoteli Radisson Blu Carlton Bratislava, ktorý sa uskutočnil 1. decembra tohto roku. Ocenenie je vizitkou našej zodpovednej a kvalitnej práce pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti našim pacientom. Som nesmierne hrdý na kolektívy oboch našich centier za to, čo všetko sme dokázali v poslednom období. Som rád, že naše pokroky sú už viditeľné aj navonok a priniesli nám toto ocenenie. Bude pre nás motiváciou posúvať ďalej svoje hranice,“ poznamenáva pán riaditeľ.

Ďakujeme všetkým hodnotiacim za prejavenú dôveru. Veľmi si vážime, že pacienti sú s našou prácou spokojní. V rámci asistovanej reprodukcie je totižto dôvera pacienta v zdravotnícky personál veľmi dôležitá a nevyhnutná na to, aby sme spoločne došli k vytúženému cieľu, ktorým je narodenie zdravého bábätka. Povzbudení týmto hodnotením budeme určite ešte s väčším nadšením pokračovať v svojej práci s vierou, že na jej konci budú stále ďalšie a ďalšie šťastné príbehy našich pacientov,“ hovorí medicínska riaditeľka doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA.

Výskum marketingového programu Dôveryhodné značky je vyhodnotený agentúrou NielsenIQ na základe hodnotenia 2000 slovenských respondentov, ktorí sú rozdelení do sociálno-demografických skupín. Ide o unikátny a transparentný výskum.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie