Blog

Napísali o nás: Webnoviny.sk – V Košiciach otvorili nové centrum asistovanej reprodukcie

Špecialisti z celého regiónu budú garanciou špičkovej diagnostiky a liečby neplodnosti pre páry z východného Slovenska

Centrum povedie skúsený tím

Starostlivosť o klientov v novom Centre pre asistovanú reprodukciu zabezpečí skúsený tím odborníkov s dlhoročnou praxou. Okrem gynekológov budú poskytovať konzultácie aj externí špecialisti na andrológiu, genetiku či reprodukčnú imunológiu. „Uvedomujeme si, že každý pár je osobitý a vyžaduje si odlišný prístup. Naším cieľom je preto poskytnúť klientom čo najkomplexnejšie služby, ktoré prispôsobujeme na mieru každému páru,“ hovorí Ing. Peter Kalenčík, MSc., riaditeľ Centra pre asistovanú reprodukciu Gyncare.

Medicínsky tím vedú skúsení gynekológovia. MUDr. Miroslav Herman, PhD., ktorý má za sebou viac ako 25 rokov skúseností s asistovanou reprodukciou. Stál pri začiatkoch reprodukčnej medicíny na Slovensku a zrode prvého súkromného centra asistovanej reprodukcie v Košiciach. Za posledných 15 rokov má za sebou viac ako 4 000 IVF cyklov, po ktorých sa narodilo viac ako 1 500 detí. Rady lekárov rozšíri aj gynekologička Doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD.
Základom je správna diagnostika

V Gyncare kladú odborníci dôraz na dôkladnú diagnostiku, ktorá je základným predpokladom úspešnej liečby. „Takmer každý problém spojený s neplodnosťou má riešenie, ak ho správne diagnostikujeme. Ďalším predpokladom je individuálny prístup a dobrá spolupráca s ambulantným gynekológom, ktorý sa o ženu stará,“ vysvetľuje doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD. z Centra pre asistovanú reprodukciu Gyncare. „Nie vždy je nutné podstúpiť najnáročnejšiu formu liečby, niekedy stačí prírodu len trocha postrčiť,“ dodáva.

Tím rozšíri andrológ, genetik a imunológ

V Gyncare budú pre klientov k dispozícii nielen gynekológovia s dlhoročnou praxou, ale aj odborníci z oblasti andrológie, genetiky či reprodukčnej imunológie. „Silným partnerom centra Gyncare sú laboratóriá Medirex, vďaka ktorým vieme priniesť do diagnostiky a liečby reprodukčného zdravia párov vysoký štandard vedúci k úspešnej liečbe našich klientov,“ vysvetľuje riaditeľ Ing. Peter Kalenčík, MSc.

Embryá postráži kamera

Technologické vybavenie centra umožňuje poskytovanie širokého spektra služieb. Všetky metódy asistovanej reprodukcie budú vykonávané v európskom štandarde.

Vďaka najnovšiemu komorovému inkubátoru dokážeme jednotlivé embryá kultivovať vo veľmi stabilnom prostredí. Nie sú vyrušované v raste, ak je potrebné manipulovať s embryami iného páru. Dnes dokonca vieme embryá monitorovať kamerou a vytvoriť tak časozberný záznam zachytávajúci ich rast. Embryológ následne môže vybrať pre vklad kvalitnejšie embryo a poskytnúť záznam o vývine aj páru.

Pôvodný článok nájdete na webnoviny.sk

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie