späťspäť na Blog

Nové začiatky v Gyncare

29. 11. 2016

V Košiciach dnes otvorilo svoje brány nové Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare, ktoré nadväzuje na svoje pätnásť ročné skúsenosti, no zároveň prináša veľa nového. Na jednom mieste budú zabezpečené komplexné služby spojené s diagnostikou a liečbou neplodnosti, skúsený tím odborníkov z rôznych oblastí a najmodernejšie technológie na úrovni európskych kliník.

Základom je správna diagnostika

Medicínsky tím vedú skúsení gynekológovia. MUDr. Miroslav Herman, PhD., ktorý má za sebou viac ako 25 rokov skúseností s asistovanou reprodukciou a stál pri začiatkoch reprodukčnej medicíny na Slovensku a zrode prvého súkromného centra asistovanej reprodukcie v Košiciach.  Za posledných  15 rokov má za sebou viac ako 4 000 IVF cyklov, po ktorých sa narodilo viac ako 1 500 detí. Odbornou garantkou centra je gynekologička doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD. „Takmer každý problém spojený s neplodnosťou má riešenie, ak ho správne diagnostikujeme. Ďalším predpokladom je individuálny prístup a dobrá spolupráca s ambulantným gynekológom, ktorý sa o ženu stará,“ vysvetľuje doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD. „Nie vždy je nutné podstúpiť najnáročnejšiu formu liečby, niekedy stačí prírodu len trocha postrčiť,“ dodáva.

Vývoj embryí postráži kamera

Technologické vybavenie centra umožňuje poskytovanie širokého spektra služieb. Všetky metódy asistovanej reprodukcie budú vykonávané v európskom štandarde. Vďaka najnovšiemu komorovému inkubátoru dokážeme jednotlivé embryá kultivovať vo veľmi stabilnom prostredí. Nie sú vyrušované v raste, ak je potrebné manipulovať s embryami iného páru. Dnes dokonca vieme embryá monitorovať kamerou a vytvoriť tak časozberný záznam zachytávajúci ich rast. Embryológ následne môže vybrať pre vklad kvalitnejšie embryo a poskytnúť záznam o vývine aj páru.

Nie je dôvod na obavy

Mnoho párov čaká niekoľko rokov, kým sa prvýkrát odváži navštíviť centrum pre asistovanú reprodukciu. Boja sa pripustiť si, že môžu mať problém, alebo ich brzdí neistota z toho, čo bude nasledovať. V Gyncare je pripravený tím skúsených, chápavých a empatických odborníkov, na ktorých sa môžu klienti úplne spoľahnúť. V nových, moderných a najmä intímnych priestoroch nájdu aj dostatok súkromia na svojej ceste za vytúženým dieťatkom.  Ak si chcete dohodnúť bezplatnú konzultáciu alebo máte na nás otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára.

  Zvoľte mesto
  Gyncare KOŠICEGyncare NITRA


  Informácie o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.

   Ak si chcete dohodnúť bezplatnú konzultáciu alebo máte na nás otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára.

   Zvoľte mesto
   Gyncare KOŠICEGyncare NITRA


   Informácie o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.

   X

   Oslávte s nami 20. narodeniny

   V rámci našich osláv sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku platnú po celý rok 2021.

   Chcem vedieť viac