späťspäť na Blog

Seminár o súčasných trendoch v liečbe neplodnosti

12. 09. 2018

Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare a MEDIREX GROUP organizujú pre gynekológov a odbornú verejnosť IVF seminár „Súčasné trendy v liečbe neplodnosti“. Seminár sa uskutoční vo štvrtok 20. septembra 2018 v kongresovej miestnosti MEDIREX GROUP na Magnezitárskej ulici v Košiciach v čase od 14.30 hod.  

Odbornosť prezentovaných tém garantuje doc. MUDr. Silvia Toporcerová, ktorá bude mať  prednášku o diagnostike a liečbe neplodnosti.

Ďalší odborníci  – MUDr. Herman, MUDr. Lešťan, MUDr. Hrivňák, MUDr.Balasičová a RNDr. Landlová  budú prezentovať témy, ktoré úzko súvisia s témou neplodnosti po stránke urologickej, imunologickej, genetickej. 

Po odznení prezentácii si môžu účastníci prezrieť pracoviská najmodernejšieho centra pre asistovanú reprodukciu Gyncare. Seminár o súčasných trendoch v liečbe neplodnosti je zaradený do medicínskeho vzdelávania Slovenskej lekárskej komory. 

 

Zaregistrovať sa môžete prostredníctvom online formulára na webe www.medirexgroupacademy.sk

 

pozvánka

 

 [contact-form-7 404 "Not Found"]

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.

Zvoľte mesto
Gyncare KOŠICEGyncare NITRA