späťspäť na Blog

Slávnostne sme otvorili Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare

29. 11. 2016

Odborníkom aj verejnosti sme vo štvrtok 22. septembra 2016 predstavili Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare, ktoré nadväzuje na svoje 15-ročné skúsenosti a zároveň prináša veľa nových služieb. V budove EcoPoint Office Center na Magnezitárskej ulici 2/C v Košiciach, kde centrum sídli, sa zišli lekári, vedci a významné osobnosti spoločenského života, aby spoločne odštartovali ďalšiu éru Gyncare. Súčasťou slávnostného otvorenia bol aj odborný program, v ktorom sa publikum dozvedelo veľa zaujímavostí o reprodukčnej medicíne a čo všetko dokáže Gyncare ponúknuť neplodným párom. Zjavne sme upútali aj médiá, ktoré si k nám prišli pripraviť reportáže z tejto divácky i čitateľsky atraktívnej udalosti. Dovedna 15 televízií, rádií a tlačených médií sprostredkovalo zvukom, obrazom či písmom otvorenie Gyncare. Spoločenský večer bol vyvrcholením celého podujatia, na ktorom pozvaní hostia pokračovali v neformálnych diskusiách.

Čím je centrum výnimočné?

Povedie ho  skúsený zdravotnícky tím, pričom na jedinom mieste budú zabezpečené komplexné služby spojené s diagnostikou a liečbou neplodnosti. Odborníci z viacerých oblastí a najmodernejšie prístrojové vybavenie na úrovni európskych kliník sú zárukou nadštandardného prístupu. Okrem gynekológov budú poskytovať konzultácie aj externí špecialisti na andrológiu, genetiku či reprodukčnú imunológiu. Dôležitú úlohu bude Gyncare zohrávať aj v oblasti vzdelávania medikov Lekárskej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Stane sa školiacim miestom pre študentov so záujmom o asistovanú reprodukciu, ktorí sa tak dostanú do kontaktu s odborníkmi z praxe a modernými technológiami reprodukčnej medicíny.

Krátku reportáž nájdete na stránke tvkosice.sk.  Ak si chcete dohodnúť bezplatnú konzultáciu alebo máte na nás otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára.

  Zvoľte mesto
  Gyncare KOŠICEGyncare NITRA  Informácie o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.

   Ak si chcete dohodnúť bezplatnú konzultáciu alebo máte na nás otázky, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára.

   Zvoľte mesto
   Gyncare KOŠICEGyncare NITRA   Informácie o OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV.

   X

   Oslávte s nami 20. narodeniny

   V rámci našich osláv sme pre vás pripravili špeciálnu ponuku platnú po celý rok 2021.

   Chcem vedieť viac