Služby a ceny

Individuálna kultivácia embyií v komorovom inkubátore

Pri kultivácii embryí vo viackomorovom inkubátore má každá pacientka k dispozícii maličkú komôrku inkubátora len pre jej vlastné embryá. Oproti klasickej kultivácii tak nie je nutné narúšať optimálnu atmosféru, ktorá je nutná pre správne delenie embryí, vždy, keď embryológ potrebuje skontrolovať embryá inej pacientky. Stála atmosféra v inkubátore tak zlepšuje včasný embryonálny vývoj embryí, a tým zlepšuje […]

Pri kultivácii embryí vo viackomorovom inkubátore má každá pacientka k dispozícii maličkú komôrku inkubátora len pre jej vlastné embryá. Oproti klasickej kultivácii tak nie je nutné narúšať optimálnu atmosféru, ktorá je nutná pre správne delenie embryí, vždy, keď embryológ potrebuje skontrolovať embryá inej pacientky. Stála atmosféra v inkubátore tak zlepšuje včasný embryonálny vývoj embryí, a tým zlepšuje šance na ich uhniezdenie v maternici a ďalší vývoj.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie