späťspäť na Blog

V lete máte u nás základný spermiogram zdarma

26. 06. 2020

V čase zakladania rodiny sa s problémom reprodukcie ročne na Slovensku stretáva odhadom až 80 000 mužov. Vyšetrenie ejakulátu – spermiogram vám pomôže odhaliť, či nie ste jedným z nich.

Ide o jednoduché vyšetrenie, ktoré veľa napovie.

Stačí sa objednať na konkrétny čas do niektorého z našich centier – v Košiciach alebo v Nitre.

Ponuka na vyšetrenie ejakulátu zdarma platí počas mesiaca júl a august 2020.V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.

Zvoľte mesto
Gyncare KOŠICEGyncare NITRA

V prípade akýchkoľvek otázok, pripomienok, postrehov, nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom nasledovného formulára. Odoslaním kontaktného formulára berte na vedomie, že Vaše údaje v ňom uvedené budú použité iba za účelom organizačného zabezpečenia Vašej požiadavky a po jej naplnení budú vymazané z informačného systému spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti Ochrana osobných údajov.

Zvoľte mesto
Gyncare KOŠICEGyncare NITRA