Blog

Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare usporiadalo odborné semináre na tému „Neplodnosť, stále aktuálnejšia téma“

O možnostiach liečby neplodnosti sa v marci diskutovalo na sérii odborných prednášok. Pre gynekológov a zdravotné sestry ich zorganizovalo Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare až v štyroch mestách východného Slovenska.

V Bardejove, Michalovciach, Poprade a Rožňave obvodným gynekológom a zdravotným sestrám priblížili tému liečby neplodnosti, ktorá je v dnešnom čase stále aktuálnejšia, lekári z Gyncare. Odborným garantom podujatia bola pani doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA, ktorá si svojím prístupom k pacientkam a úspešnosťou liečby získala mnohé šťastné páry. Vo svojej prednáške s názvom Neplodnosť, stále aktuálnejšia téma poukázala na dôležitosť diagnostiky a liečby neplodnosti už v ambulancii prvého kontaktu.

Naši odborníci vysvetľovali, do akej miery vek vplýva na plodnosť a oboznámili publikom o tom, ako sú vybavené embryologické laboratóriá Gyncare, aby poskytli čo najlepšiu pomoc v liečbe neplodnosti.

Hosťom seminára bol prof. MUDr. Róbert Dankovčík, PhD., MPH, ktorý predstavil spôsoby vyšetrenia neplodnosti ultrazvukom. Nemenej dôležitou bola aj téma mužskej neplodnosti, ktorá má v súčasnej dobe rastúci trend.

Odborné semináre sú ideálnou príležitosťou stretnúť sa s kolegami z klinických odborov, odovzdať im skúsenosti a vypočuť si ich názory či otázky. Zároveň je to pre nich možnosť ďalšieho vzdelávania a získavania kreditov.

Chcete vedieť viac? Pozrite si reportáž v nasledujúcom videu.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie