Blog

Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare usporiadalo odborné semináre na tému „Neplodnosť, stále aktuálnejšia téma“

O možnostiach liečby neplodnosti sa v marci diskutovalo na sérii odborných prednášok. Pre gynekológov a zdravotné sestry ich zorganizovalo Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare až v štyroch mestách východného Slovenska.

V Bardejove, Michalovciach, Poprade a Rožňave obvodným gynekológom a zdravotným sestrám priblížili tému liečby neplodnosti, ktorá je v dnešnom čase stále aktuálnejšia, lekári z Gyncare. Odborným garantom podujatia bola pani doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD., MBA, ktorá si svojím prístupom k pacientkam a úspešnosťou liečby získala mnohé šťastné páry. Vo svojej prednáške s názvom Neplodnosť, stále aktuálnejšia téma poukázala na dôležitosť diagnostiky a liečby neplodnosti už v ambulancii prvého kontaktu.

Naši odborníci vysvetľovali, do akej miery vek vplýva na plodnosť a oboznámili publikom o tom, ako sú vybavené embryologické laboratóriá Gyncare, aby poskytli čo najlepšiu pomoc v liečbe neplodnosti.

Hosťom seminára bol prof. MUDr. Róbert Dankovčík, PhD., MPH, ktorý predstavil spôsoby vyšetrenia neplodnosti ultrazvukom. Nemenej dôležitou bola aj téma mužskej neplodnosti, ktorá má v súčasnej dobe rastúci trend.

Odborné semináre sú ideálnou príležitosťou stretnúť sa s kolegami z klinických odborov, odovzdať im skúsenosti a vypočuť si ich názory či otázky. Zároveň je to pre nich možnosť ďalšieho vzdelávania a získavania kreditov.

Chcete vedieť viac? Pozrite si reportáž v nasledujúcom videu.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie