Blog

Seminár o súčasných trendoch v liečbe neplodnosti

Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare a MEDIREX GROUP organizujú pre gynekológov a odbornú verejnosť IVF seminár „Súčasné trendy v liečbe neplodnosti“. Seminár sa uskutoční vo štvrtok 20. septembra 2018 v kongresovej miestnosti MEDIREX GROUP na Magnezitárskej ulici v Košiciach v čase od 14.30 hod.  

Odbornosť prezentovaných tém garantuje doc. MUDr. Silvia Toporcerová, ktorá bude mať  prednášku o diagnostike a liečbe neplodnosti.

Ďalší odborníci  – MUDr. Herman, MUDr. Lešťan, MUDr. Hrivňák, MUDr.Balasičová a RNDr. Landlová  budú prezentovať témy, ktoré úzko súvisia s témou neplodnosti po stránke urologickej, imunologickej, genetickej. 

Po odznení prezentácii si môžu účastníci prezrieť pracoviská najmodernejšieho centra pre asistovanú reprodukciu Gyncare. Seminár o súčasných trendoch v liečbe neplodnosti je zaradený do medicínskeho vzdelávania Slovenskej lekárskej komory. 

Zaregistrovať sa môžete prostredníctvom online formulára na webe www.medirexgroupacademy.sk

pozvánka

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie