Blog

Slovenkou roka je naša doc. MUDr. Silvia Toporcerová

Sme hrdí na to, že práve naša kolegyňa sa zaradila k Slovenkám, ktoré si zaslúžia výnimočnú pozornosť. V májovom vydaní medinfa sme vám ju v pútavom rozhovore predstavili ako kandidátku na Slovenku roka. Máme radosť, že vyhrala.     

Mená víťaziek v jednotlivých kategóriách prestížnej ankety Slovenka roka vyhlásili počas slávnostného galavečera v pondelok 4. júna 2018 v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave.

Úspešné Slovenky boli nominované v ôsmich kategóriách: Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelávanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita. O víťazkách rozhodovala verejnosť formou SMS, online hlasovania a kupónov z časopisu Slovenka.

Pripomeňme si, že Doc. MUDr. Silvia Toporcerová bola nominovaná v kategórii zdravotníctvo. V Centre pre asistovanú reprodukciu Gyncare v Košiciach pôsobí ako odborná zástupkyňa a vedúca lekárka. Reprodukčnej medicíne sa venuje už vyše 16 rokov a počas svojej praxe pomohla na svet mnohým deťom.

Pani docentka vo svojom príhovore po slávnostnom vyhlásení nezabudla ani na svojich kolegov: „…Ďakujem všetkým kolegom, pretože asistovaná reprodukcia je tímová práca a bez nich by som tu nebola ani ja. Ďakujem rodine, známym. Špeciálne sa chcem poďakovať všetkým svojim šéfom – bývalým i súčasným, pretože človek môže byť akokoľvek šikovný, mať akékoľvek vzdelanie, ciele, idey. Ak nemá podporu vedenia, ktoré ho posúva ďalej a dáva mu možnosti, tak ďaleko nedôjde….“ Docentka na záver zdôraznila, že aj všetky ženy, ktoré vynaložia obrovské úsilie často na pokraji svojich síl na ceste za vlastným bábätkom, sú podľa jej slov Slovenkami roka.

V mene celej spoločnosti jej srdečne gratulujeme!

 

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie