Blog

Spermiogram ZDARMA

Pokúšate sa o bábätko, ale stále sa vám s partnerom nedarí? Pri márnych pokusoch o otehotnenie je dôležité mať na pamäti, že na počatie bábätka ste potrební dvaja. A rovnako môže byť príčina neúspechu ako na strane ženy tak aj muža. Je prirodzenejšie, keď nad týmto problémom premýšľate spoločne. Vzájomná psychická podpora vám pomôže prekonať obdobia neúspechu.

Príčin neplodnosti je hneď niekoľko. Hormonálne poruchy, genetická výbava, ale aj imunologické faktory. To sú možnosti, ktoré nám hneď nenapadnú. Najčastejšie sa však príčiny neplodnosti týkajú reprodukčných orgánov a spermií.

U nás, v Nitre, máte v januári 2020 spermiogram zdarma

V našom centre Gyncare v NITRE a vám do konca januára 2020 každý utorok a štvrtok ponúkame základné vyšetrenie ejakulátu zdarma. Stačí sa vopred objednať na bezplatnej telefónnej linke +421 800 300 000.
Ponuka na vyšetrenie ejakulátu zdarma platí počas celého mesiaca január 2020.

Kontaktujte nás

 

 

 

 

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie