Blog

V našich nových izbách sa pacientky cítia výnimočne

Po rozsiahlej rekonštrukcii košického centra Gyncare a čiastočnej prestavbe v nitrianskom centre prišli na rad izby pre pacientky. Ich zariadenie do moderného a zároveň vkusného štýlu teraz poskytuje klientkam pohodlie, ktoré je pre nich na ceste k vytúženej rodine nesmierne dôležité. 

Vzhľadom pôvodne nemocničné izby nabrali novým dizajnom hotelový charakter: „Pri ich modernizácii sme kládli dôraz na detaily. Našim zámerom bolo pripraviť pacientkam prostredie, v ktorom sa budú cítiť počas liečby komfortne a zároveň bezpečne,“ hovorí MUDr. Robert Vetrák, MPH, výkonný riaditeľ Gyncare.

Vkusné izby, ktoré bežne nenájdete v iných zdravotníckych zariadeniach, má Gyncare v oboch centrách a sú k dispozícii pre pacientky bez ďalších doplatkov. 

Súčasťou pro klientského servisu v Gyncare je poskytnutie pacientkam základných hygienických potrieb, čo znamená, že do našich centier nemusia chodiť s veľkými taškami.

Každá izba je vybavená luxusnou kozmetikou slúžiacou na osobnú hygienu. Župan, nočnú košeľu a jednorazové papuče pacientky dostanú pri príjme. 

Pitný režim je u nás samozrejmosťou. To všetko preto, aby mali naše klientky na návštevu v Gyncare len tie najlepšie spomienky.  

Nové izby sú však iba „čerešničkou na torte“ v porovnaní s ďalším inováciami, ktoré v poslednej dobe v Gyncare prebehli. Zámerom všetkých zmien je zvýšiť úspech liečby neplodnosti párov ako aj ďalších poskytovaných služieb. 

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie