Blog

V našich nových izbách sa pacientky cítia výnimočne

Po rozsiahlej rekonštrukcii košického centra Gyncare a čiastočnej prestavbe v nitrianskom centre prišli na rad izby pre pacientky. Ich zariadenie do moderného a zároveň vkusného štýlu teraz poskytuje klientkam pohodlie, ktoré je pre nich na ceste k vytúženej rodine nesmierne dôležité. 

Vzhľadom pôvodne nemocničné izby nabrali novým dizajnom hotelový charakter: „Pri ich modernizácii sme kládli dôraz na detaily. Našim zámerom bolo pripraviť pacientkam prostredie, v ktorom sa budú cítiť počas liečby komfortne a zároveň bezpečne,“ hovorí MUDr. Robert Vetrák, MPH, výkonný riaditeľ Gyncare.

Vkusné izby, ktoré bežne nenájdete v iných zdravotníckych zariadeniach, má Gyncare v oboch centrách a sú k dispozícii pre pacientky bez ďalších doplatkov. 

Súčasťou pro klientského servisu v Gyncare je poskytnutie pacientkam základných hygienických potrieb, čo znamená, že do našich centier nemusia chodiť s veľkými taškami.

Každá izba je vybavená luxusnou kozmetikou slúžiacou na osobnú hygienu. Župan, nočnú košeľu a jednorazové papuče pacientky dostanú pri príjme. 

Pitný režim je u nás samozrejmosťou. To všetko preto, aby mali naše klientky na návštevu v Gyncare len tie najlepšie spomienky.  

Nové izby sú však iba „čerešničkou na torte“ v porovnaní s ďalším inováciami, ktoré v poslednej dobe v Gyncare prebehli. Zámerom všetkých zmien je zvýšiť úspech liečby neplodnosti párov ako aj ďalších poskytovaných služieb. 

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie