Služby a ceny

Duostim IVF cyklus

Duostim protokol je postup vhodný pre pacientky s nízkym ziskom vajíčok pri odbere vajíčok, u ktorých sú na vaječníkoch prítomné po punkcii ešte drobné folikuly, pri ktorých je predpoklad, že by mohli regaovať na ďalšiu hormonálnu stimuláciu. V takom prípade sa hneď po odbere vajíčok pokračuje v ďalšej hormonálnej stimulácii vaječníkov a do 2 týždňov po prvom odbere vajíčok sa realizuje druhý odber vajíčok.

V cene cyklu je rozpis stimulačného protokolu, sledovanie odpovede vaječníkov počas riadenej stimulácie vaječníkov, načasovanie odberu vajíčok, 2× odber vajíčok v krátkodobej anestézii pod kontrolou ultrazvuku, vyhľadanie kumulooocytárnych komplexov v získanej tekutine, ich preinkubácia, oplodnenie vajíčok metódou klasickej inseminácie (pridanie spermií spracovaných metódou swim-up k vajíčkam), očistenie vajíčok, vyhodnotenie ich oplodnenia a kultivácia embryí do 2 – 3 dní po oplodnení v štandardnom veľkokapacitnom inkubátore.

V cene je aj prvý prenos rozmrazeného embrya do maternice v nasledujúcom cykle, keďže pri tomto type protokolu sa nerealizuje čerstvý prenos embrya. V cene nie je mrazenie embryí.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie