Služby a ceny

Duostim IVF cyklus

Duostim protokol je postup vhodný pre pacientky s nízkym ziskom vajíčok pri odbere vajíčok, u ktorých sú na vaječníkoch prítomné po punkcii ešte drobné folikuly, pri ktorých je predpoklad, že by mohli regaovať na ďalšiu hormonálnu stimuláciu. V takom prípade sa hneď po odbere vajíčok pokračuje v ďalšej hormonálnej stimulácii vaječníkov a do 2 týždňov po prvom odbere vajíčok sa realizuje druhý odber vajíčok.

V cene cyklu je rozpis stimulačného protokolu, sledovanie odpovede vaječníkov počas riadenej stimulácie vaječníkov, načasovanie odberu vajíčok, 2× odber vajíčok v krátkodobej anestézii pod kontrolou ultrazvuku, vyhľadanie kumulooocytárnych komplexov v získanej tekutine, ich preinkubácia, oplodnenie vajíčok metódou klasickej inseminácie (pridanie spermií spracovaných metódou swim-up k vajíčkam), očistenie vajíčok, vyhodnotenie ich oplodnenia a kultivácia embryí do 2 – 3 dní po oplodnení v štandardnom veľkokapacitnom inkubátore.

V cene je aj prvý prenos rozmrazeného embrya do maternice v nasledujúcom cykle, keďže pri tomto type protokolu sa nerealizuje čerstvý prenos embrya. V cene nie je mrazenie embryí.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 0000800 300 000 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie