Blog

Nové začiatky v Gyncare

V Košiciach dnes otvorilo svoje brány nové Centrum pre asistovanú reprodukciu Gyncare, ktoré nadväzuje na svoje pätnásť ročné skúsenosti, no zároveň prináša veľa nového. Na jednom mieste budú zabezpečené komplexné služby spojené s diagnostikou a liečbou neplodnosti, skúsený tím odborníkov z rôznych oblastí a najmodernejšie technológie na úrovni európskych kliník.

Základom je správna diagnostika

Medicínsky tím vedú skúsení gynekológovia. MUDr. Miroslav Herman, PhD., ktorý má za sebou viac ako 25 rokov skúseností s asistovanou reprodukciou a stál pri začiatkoch reprodukčnej medicíny na Slovensku a zrode prvého súkromného centra asistovanej reprodukcie v Košiciach.  Za posledných  15 rokov má za sebou viac ako 4 000 IVF cyklov, po ktorých sa narodilo viac ako 1 500 detí. Odbornou garantkou centra je gynekologička doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD. „Takmer každý problém spojený s neplodnosťou má riešenie, ak ho správne diagnostikujeme. Ďalším predpokladom je individuálny prístup a dobrá spolupráca s ambulantným gynekológom, ktorý sa o ženu stará,“ vysvetľuje doc. MUDr. Silvia Toporcerová, PhD. „Nie vždy je nutné podstúpiť najnáročnejšiu formu liečby, niekedy stačí prírodu len trocha postrčiť,“ dodáva.

Vývoj embryí postráži kamera

Technologické vybavenie centra umožňuje poskytovanie širokého spektra služieb. Všetky metódy asistovanej reprodukcie budú vykonávané v európskom štandarde. Vďaka najnovšiemu komorovému inkubátoru dokážeme jednotlivé embryá kultivovať vo veľmi stabilnom prostredí. Nie sú vyrušované v raste, ak je potrebné manipulovať s embryami iného páru. Dnes dokonca vieme embryá monitorovať kamerou a vytvoriť tak časozberný záznam zachytávajúci ich rast. Embryológ následne môže vybrať pre vklad kvalitnejšie embryo a poskytnúť záznam o vývine aj páru.

Nie je dôvod na obavy

Mnoho párov čaká niekoľko rokov, kým sa prvýkrát odváži navštíviť centrum pre asistovanú reprodukciu. Boja sa pripustiť si, že môžu mať problém, alebo ich brzdí neistota z toho, čo bude nasledovať. V Gyncare je pripravený tím skúsených, chápavých a empatických odborníkov, na ktorých sa môžu klienti úplne spoľahnúť. V nových, moderných a najmä intímnych priestoroch nájdu aj dostatok súkromia na svojej ceste za vytúženým dieťatkom.

Za 20 rokov sme pomohli tisíckam párov splniť si svoj sen o dieťati.

Objednajte sa na konzultáciu a pomôžeme aj vám.

Radi vás privítame v našich priestoroch centra asistovanej reprodukcie Gyncare v Nitre alebo Košiciach

Objednať konzultáciu 0800 300 000 / Po-Pia: 7.30-15.300800 300 000 Po-Pia: 7.00-15.30 Objednať konzultáciu
Gyncare logo
Je nám ľúto, web gyncare.sk nie je možné prezerať cez váš internetový prehliadač.

Pravdepodobne používate už nepodporovanú verziu. Z tohto dôvodu vám odporúčame nainštalovať si najnovšiu verziu Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox. Prostredníctvom týchto prehliadačov si užijete náš web v celej kráse.

stiahnuť prehliadač google chrome
Gyncare Vyhľadávanie